Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka zatrzaskowa na szczury CLASSIC-Plus XL duża
Kategoria produktu: Środki do zwalczania szkodników » Deratyzacja - zwalczanie szczurów i myszy
18.24 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Pułapka zatrzaskowa na szczury o klasycznej konstrukcji, w nowej formie, wyprodukowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Oferowana szczurołapka wyposażona została w niezwykle czuły system zatrzaskowy, dzięki czemu pułapka nadaje się również do chwytania myszy. Mocny, metalowy zatrzask skutecznie eleminuje każdy rodzaj szkodników.

Pułapka zatrzaskowa przeciw szczurom jest bardzo prosta w użyciu. Jej nastawienie ogranicza się do jednego ruchu dłoni oraz położenia przynęty i po chwili całość gotowa jest do pracy. Pułapka na szczury CLASSIC-Plus XL reaguje na najmniejsze poruszenia języczka z przynętą. Bardzo komfortowe dla użytkownika jest opróżnianie łapki na szczury, po schwytaniu szkodnika - wystarczy, że naciśniemy ponownie dźwignię pułapki, a pozbędziemy się martwej myszy lub szczura bez kontaktu fizycznego z naszej strony.

Pułapka zatrzaskowa na szczury i myszy wyposażona została także w otwór montażowy, pozwalający ,przykręcić łapkę do podłoża, co w praktyce zwiększa całkowitą skuteczność chwytania pułapki na szczury.

W ofercie dostępna mniejsza wersja - Pułapka zatrzaskowa na myszy CLASSIC-Plus - widoczna na zdjęciu nr 3. Jeżeli zależy nam na humanitarnym chwytaniu szkodników najlepsza będzie pułapka żywochwytna na szczury.
Cena brutto: 18.24 zł
Kolor: kremowy
Rozmiar: 150 x 75 mm, wysokość po nastawieniu 100 mm
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, stalowy naciąg
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!