Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka drogowa ostrzegawcza oczko 90 x 40 mm rolka 50 m
Kategoria produktu: Siatki drogowe i budowlane » Siatki budowlane i zabezpieczajace
466.66 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Niezwykle wytrzymała siatka drogowa o wysokości 1 metra i długości 50 metrów. Siatka ostrzegawcza tego typu jest często wykorzystywana w sytuacjach, gdy wymagane jest szybkie i tymczasowe odgrodzenie niebezpiecznego terenu. Produkt często spotykany podczas prowadzenia robót drogowych. Może być ona również układana w ziemi nad kablem lub rurociągiem w celu jego oznaczenia. Pomarańczowy kolor jest doskonale widoczny dla osób trzecich i podkreśla ostrzegawczy charakter siatki.

Do produkcji powyższej siatki użyto polietylenu o dużej gęstości tzw. HDPE. Prostokątne oczko z okrągłymi łączeniami o wymiarze 90 x 40 mm, sprawia, że powyższa siatka osłonowa jest szczególnie odporna na przerwanie - gramatura produktu wynosi 130 g/m2.

Co ważne, siatka drogowa jest całkowicie odporna na działanie wiatru, wilgoć, niskie i wysokie temperatury - w tym promieniowanie UV. Jej największe zalety oprócz bardzo wysokiej wytrzymałości, to niska waga oraz błyskawiczny montaż - siatka może być mocowana na słupkach stawianych w większej odległościach. 50-metrowa rolka waży jedynie 6,7 kg, co sprawia, że łatwo ją transportować i przechowywać.
Cena brutto: 466.66 zł
Kolor: pomarańczowy
Rozmiar: rolka 1 m x 50 m, oczko 90 x 40 mm
Materiał: polietylen HD
Opakowanie: Szpula 50 mb

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!