Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Wąż ogrodowy SPRINT 3/4 cala - długość 30 m
Kategoria produktu: Systemy nawadniania » Węże ogrodowe
80.65 zł
Cena brutto za za 30 mb
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Solidny i mocny wąż ogrodowy wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego PVC. Przeznaczony do nawadniania ogrodów, działek, warzywniaków. Wykonany z elastycznego materiału o wysokiej jakości charakteryzuje się niezawodnością oraz wysokim poziomem odporności, dzięki czemu służyć będzie przez wiele lat.

Wąż ogrodniczy sprzedawany jest w szpuli liczącej 30 mb. Fabrycznie wyprodukowany w kolorze zielonym. Wąż ogrodowy SPRINT o średnicy 3/4 cala wykonany został z 3 zbrojonych warstw. Pierwsza warstwa (wewnętrzna) wykonana została z czarnego PVC, który jest odporny na działanie promieni UV oraz osadzanie się glonów na wężu. Kolejna warstwa składa się ze splotów krzyżowych z włókna syntetycznego. Ostatnia trzecia warstwa (zewnętrzna) wykonana została z zielonego, transparentnego i miękkiego PVC.

3-warstowowa konstrukcja węża ogrodowego wzmacnia wytrzymałość oraz jakość oferowanego produktu. Wąż ogrodniczy SPRINT, cechuje się wysoką jakością wykonania, solidnością oraz trwałością, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego działkowca czy ogrodnika.
Cena brutto: 80.65 zł za za 30 mb
Kolor: Zielony
Rozmiar: średnica 3/4 cala, 30 m długości
Materiał: PVC, włókno syntetyczne
Opakowanie: rolka 30 m

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!