Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pastuch elektryczny dla koni - zestaw GARD Horse 200 z taśmą
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Ogrodzenia elektryczne zestawy
671.67 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Kolejny z zestawów ogrodzenia elektrycznego dla koni. Wszelkie komponenty zostały dobrane specjalnie z myślą o tych zwierzętach, które są wrażliwe na impuls elektryczny. Zestaw nie zawiera słupków.

Komplet do budowy pastucha elektrycznego dla koni posiada elektryzator EasyGard zasilany bezpośrednio z sieci 230 V. Urządzenie generuje impuls elektryczny o energii 0,85 J oraz charakteryzuje się napięciem rozładowania wynoszącym 7200 V. Elektryzator posiada parametry optymalne do budowy ogrodzenia dla koni. Maksymalna długość ogrodzenia, jaką jest w stanie zasilić to urządzenie to 8 km. Lampki diodowe na obudowie elektryzatora informują o uszkodzeniach linii ogrodzenia.

Kolejnym elementem wchodzącym w skład zestawu jest taśma Ruban 10 mm w szpuli liczącej 200 m. Taśmę tworzy splot nici polietylenowych oraz drucików ze stali nierdzewnej, w efekcie, czego przewód posiada wysoką odporność na zrywanie (125 kg) oraz świetne parametry przewodnictwa elektrycznego. Taśma Ruban oprócz bardzo dobrej widoczności dla zwierząt, jest również odporna na odkształcenia, uszkodzenie mechaniczne oraz promieniowanie UV.

Zestaw pastucha elektrycznego dla koni zawiera również komplet bramowy do tworzenia bram przepędowych. Składa się on z izolowanego uchwytu oraz 3-metrowej plecionki o dużej elastyczności. Do kompletu dodano także dwa izolatory bramowe oraz 100 sztuk izolatorów taśmowych do słupków drewnianych. Całość uzupełniają bolec uziemiający, tabliczka ostrzegawcza oraz instrukcja montażu w języku polskim. Produkty objęte 2-letnią gwarancją.

Zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego dla koni składa się z:


Cena brutto: 671.67 zł
Kolor: Taśma w kolorze białym
Rozmiar: Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha
Materiał: budowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, taśma z nici polipropylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Opakowanie: Kompletny zestaw: elektryzator sieciowy EasyGard, taśma Ruban 10 mm, izolatory do taśm 100 szt., zestaw bramowy, 2 izolatory bramowe, uziom standardowy, tabliczka ostrzegawcza, instrukcja montażu

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!