Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego dla zwierząt hodowlanych SEC B Home 200 z taśmą
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Ogrodzenia elektryczne zestawy
820.93 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Kompletny i gotowy do podłączenia zestaw do budowy solidnego ogrodzenia elektrycznego składający się z poniższych elementów:

Powyższy zestaw doskonale nadaje się do budowy pastucha elektrycznego ochraniającego obszary, które chce się zachować jako niedostępne dla zwierząt hodowlanych. Popularnie wykorzystywany do ogradzania terenów dla psów, kotów, drobiu oraz koni.

Zestaw wyposażony został w profesjonalny elektryzator sieciowy firmy CHAPRON sec. 1500 B. Moc urządzenia została dobrana tak, by nie zrobić zwierzęciu krzywdy, a jedynie nauczyć je respektu w stosunku do ogrodzenia. Z tego względu maksymalna energia generowanego impulsu wynosi 1600 mJ. Impulsy wytwarzane są w krótkich odstępach czasu, trwających nie dłużej niż 0,12 sek. Niezmiernym atutem urządzenia jest bardzo niski pobór prądu - zaledwie 4 W.

W komplecie znajduje się wytrzymała taśma RUBAN służąca do solidnej konstrukcji linii ogrodzenia. Oferowany przewód wyprodukowano z nici polipropylenowych, w które dla lepszego przewodnictwa wpleciono 3 druciki ze stali nierdzewnej o średnicy 0, 2 mm. Taśma RUBAN ,wykonana z najlepszych materiałów, charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV oraz niekorzystne warunki panujące na zewnątrz, dzięki czemu na długo zachowa korzystne parametry i barwę.

W celu odpowiedniego zabezpieczenia elektryzatora i całej linii ogrodzenia elektrycznego do zestawu dołączono specjalne izolatory taśmowe przeznaczone do mocowania do słupków z drewna. Skutecznie chronią one przed ewentualnymi przebiciami na linii pastucha. W zestawie do budowy ogrodzenia elektrycznego dołączony jest także specjalny odgromnik, który chroni elektryzator przed skutkami uderzeń pioruna. Aby maksymalnie zwiększyć efektywność pracy elektryzatora, a tym samym również sprawność całego ogrodzenia, w komplecie znajduje się standardowy uziom o długości 31 cm.

Dodatkowo w zestawie znajduje się praktyczna instrukcja montażowa zawierająca wiele cennych wskazówek dotyczących prawidłowej konstrukcji ogrodzenia elektrycznego zabezpieczającego określony teren.
Cena brutto: 820.93 zł
Kolor: Plecionka w kolorze zielonym, eelktryzator w szarej obudowie
Rozmiar: Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha
Materiał: Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, plecionka z nici polietylenowych i drucików ze stali nierdzewnej
Opakowanie: Kompletny zestaw: elektryzator sieciowy sec. 1500, taśma Ruban 10mm (200 m), izolatory do taśm 100 szt., uziom standardowy, tabliczka ostrzegawcza, instrukcja montażu

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!