Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zestaw do budowy ogrodzeń elektrycznych dla koni SEC E Horse 200 z taśmą
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Ogrodzenia elektryczne zestawy
1,087.50 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Przy budowie ogrodzenia elektrycznego dla koni istotna kwestią jest dobór odpowiedniego elektryzatora, który zasili całą linię pastucha. Z uwagi na to, iż zwierzęta te są wrażliwe na ból, elektryzator powinien generować impulsy o odpowiedniej mocy, by jedynie nauczyć je respektu do ogrodzenia. Niniejszy zestaw zawiera wszelkie elementy niezbędne do konstrukcji skutecznego ogrodzenia wybiegu dla koni. Komplet równie dobrze sprawdzi się przy budowie ogrodzenia dla psów, kotów czy drobiu.

Elektryzator sec. 1500 dla koni firmy CHAPRON charakteryzuje się napięciem wyładowania 5000V i mocą impulsu 1600 mJ. Jest ona dobrana tak, by zwierzę nie odczuło zbyt silnego wstrząsu elektrycznego. Urządzenie jest w stanie zasilić pastucha dla koni o długości 15 km.
Niewątpliwym atutem oferowanego elektryzatora dla koni jest niski pobór prądu - 4 W. Efektywność urządzenia wynika z impulsowego działania, która polega na tym, że elektryzator generuje krótkotrwałe bodźce elektryczne trwające mniej niż 0,11 sekundy.

Przy konstruowaniu linii ogrodzenia elektrycznego dla koni zaleca się zastosowanie taśmy. Oferowany w zestawie przewód o średnicy 40 mm wykonano z nici polietylenowych z wplecionymi 8 drucikami ze stali nierdzewnej o grubości 0,2 mm. Taśma jest wykonana z materiałów odpornych na promieniowanie UV, przez co na długo zachowa swoją wytrzymałość i korzystne parametry. Długość całkowita przewodu to 200 mb.

Ogrodzenie elektryczne dla koni musi zawierać przejście, w tym celu do zestawu dołączono zestaw bramowy wraz z dwoma specjalnymi izolatorami bramowymi.
Do zabezpieczania całej linii pastucha przed przebiciami komplet wyposażono również w izolatory taśmowe przeznaczone do mocowania do słupków drewnianych (palików nie ma w zestawie).
Dla zwiększenia efektywności elektryzatora niezbędne jest odpowiednie uziemienie. W skład zestawu do budowy ogrodzenia dla koni wchodzi standardowy uziom z motylkową śrubą.

W celu bezproblemowego podłączenia do kompletu dołączono łączniki do taśm oraz przejrzystą instrukcję montażową w języku polskim.

Niniejszy zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego dla koni składa się z:

Cena brutto: 1,087.50 zł
Kolor: Taśma w kolorze białym
Rozmiar: Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha
Materiał: Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, taśma z nici polipropylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Opakowanie: Kompletny zestaw: elektryzator sieciowy sec. 1500, taśma Ruban 40mm, izolatory do taśm 100 szt., zestaw bramowy, 2 izolatory bramowe, łączniki do taśm, uziom standardowy, tabliczka ostrzegawcza, instrukcja montażu

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!