Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego SEC Advance 1000 z linką stalową
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Ogrodzenia elektryczne zestawy
1,080.20 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Do zabezpieczenia terenów upraw przed dziką zwierzyną oraz wygradzania obszaru do wypasu dla zwierząt hodowlanych wymagana jest skuteczna ochrona. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skonstruowanie odpowiedniego ogrodzenia elektrycznego. Niniejszy zestaw jest kompletny i gotowy do montażu. Składa się z kilku niezbędnych modułów:

Elektryzator sieciowy sec. 10000 wyprodukowano przez renomowaną Francuską firmę CHAPRON. Urządzenie generuje impulsy o mocy 5000mJ i wytwarza napięcie równe 13 500V. Elektryzator, z racji, iż pracuje impulsowo pobiera bardzo mało energii - ok. 12W. Stanowi skuteczną barierę ochronną przeciw sarnom, jeleniom, danielom oraz mniejszym drapieżnikom - lisom, wydrom, kunom. Doskonale nadaje się również do zastosowania w celu wyznaczenia pastwiska dla trzody chlewnej, kóz, bydła i innych zwierząt hodowlanych. Dzięki wysokim parametrom elektryzator jest w stanie zasilić ogrodzenie o długości siegającej nawet 200 km.

W komplecie do budowy ogrodzenia elektrycznego znajdują się 2 szpule wytrzymałej linki stalowej ( 2 x 500 m). Linka wykonana została ze stali ocynkowanej i charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na zrywanie (do 250 kg). Stanowi znacznie skuteczniejsze rozwiązanie od standardowego drutu o średnicy 2 mm.

Przy konstruowaniu linii ogrodzenia elektrycznego bardzo ważna jest izolacja, która chroni przed przebiciami i awariami na całej linii. Na oferowany zestaw składają się okrągłe izolatory przeznaczone do montażu do słupków drewnianych (100 szt.) oraz izolatory narożnikowe (4 sztuki). Dodatkowo w komplecie znajduje się również specjalny odgromnik, którego zadaniem jest zabezpieczenie elektryzatora przed skutkami uderzenia pioruna oraz standardowy uziom z motylkową śrubką.

W celu ułatwienia montażu ogrodzenia elektrycznego do zestawu dołączana jest instrukcja montażowa w języku polskim.
Cena brutto: 1,080.20 zł
Kolor: Elektryzator szary, linka metaliczna
Rozmiar: Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 1000 metrów elektrycznego pastucha
Materiał: Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, inka ze stali ocynkowanej
Opakowanie: Kompletny zestaw: elektryzator sieciowy Chapron sec. 10000, linka stalowa 2x 500m, izolatory okrągłe 100 szt., odgromnik, uziom standardowy, tabliczka ostrzegawcza, instrukcja montażu

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!