Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego - kompletny GARD Home 100 z taśmą
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Ogrodzenia elektryczne zestawy
495.43 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Profesjonalny zestaw do ogradzania terenów, które hodowca chce zabezpieczyć przed dostępem zwierząt domowych. Doskonale nadaje się do budowy pastuchów dla psów, kóz, drobiu, koni oraz przeciw sarnom czy zającom. Zestaw nie zawiera słupków.

Podstawą skutecznego ogrodzenia elektrycznego jest wystarczająco mocny elektryzator. W oferowanym zestawie znajduje się elektryzator Easy Gard o napięciu 7,2 kV i mocy impulsu równej 850 mJ. Urządzenie z racji, iż pracuje impulsowo (generuje ok. 50-55 impulsów na minutę) pobiera bardzo mało energii - ok. 4 W. Maksymalnie jest w stanie zasilić ok. 8 km ogrodzenie.

Do budowy linii ogrodzenia elektrycznego niezbędny jest odpowiedni przewód. W tym zestawie znajduje się wytrzymała taśma Ruban o średnicy 10 mm. Wykonana z trwałych i mocnych nici polipropylenowych, w które wpleciono 3 druciki ze stali nierdzewnej o średnicy 0, 2 mm. Wykorzystany przy produkcji materiał sprawia, że taśma jest przystosowana do działania w środowisku wilgotnym oraz odporna na działanie promieni UV i ścieranie.

Do kompletu do budowy ogrodzenia elektrycznego dodane są również izolatory do taśm przeznaczone do mocowania do słupków drewnianych (50 szt. w opakowaniu) oraz standardowy uziom okrągły z motylkową śrubą o długości 32 cm. Elementy te wpływają na efektywność elektryzatora, chronią przed przebiciami i maksymalizują skuteczność działania całego ogrodzenia.

Dodatkowo w zestawie dołączona jest instrukcja montażowa pastuchów elektrycznych, w której zawarto wiele cennych wskazówek dotyczących budowy ogrodzenia oraz zgodną z normami bezpieczeństwa tabliczkę ostrzegawczą.

Oferowany zestaw zawiera:

Cena brutto: 495.43 zł
Kolor: Taśma w kolorze zielonym
Rozmiar: Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 100 metrów elektrycznego pastucha, możliwość rozbudowy nawet do 2000 metrów
Materiał: Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, taśma z nici polipropylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Opakowanie: Kompletny zestaw: elektryzator sieciowy Easy Gard, taśma Ruban 10mm, izolatory do taśm 50 szt., uziom standardowy, tabliczka ostrzegawcza, instrukcja montażu

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!