Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka osłonowa oczko 9 x 9 mm
Kategoria produktu: Siatka cieniująca i osłonowa » Siatki osłonowe
158.01 zł
139.04 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Niezwykle praktyczna siatka wygradzająca posiada wiele różnych zastosowań. Często wykorzystywana podczas budowy autostrad, przy tworzeniu przejść dla zwierząt. Popularna przy wygradzaniu oczek wodnych, sadzonek, rabatek i generalnie warzyw na ogrodach, w celu ochrony przed szkodnikami i małymi gryzoniami. Siatka tego typu może również stanowić dodatkową barierę do bram, dużych krat, a nawet balustrad balkonowych. Do wykonania oferowanego produktu wykorzystano wytrzymałe tworzywo sztuczne, w skutek czego całość jest
niezwykle odporna
na zróżnicowane warunki atmosferyczne, promienie UV i działanie środków chemicznych. Dolna i górna krawędź siatki posiada specjalne wykończenia, które wpływają na całkowitą wytrzymałość i doznania estetyczne. Produkt posiada ciemno - zielone ubarwienie, w skutek czego łatwo wtapia się w otoczenie i nie rzuca się w oczy.

Jeśli chodzi o kwestie montażowe, to układanie siatki na bramach lub balustradach przebiega bezproblemowo, gdyż całość posiada wystarczającą elastyczność, zachowując przy tym odpowiednią sztywność. Produkt sprzedawany jest w rolce zawierającej 30 metrów siatki o wysokości 1 metra. W ofercie dostępna również siatka osłonowa o oczku 5 x 5.

Produkt aktualnie znajduje się w promocji: Promocja na siatki plastikowe
Cena brutto: 158.01 zł 139.04 zł
Kolor: Zielony
Rozmiar: 1 m x 30 m, oczko: 9 x 9 mm
Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne
Opakowanie: rolka 30 mb

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!