Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Elastyczna siatka ochronna przeciw ptakom 4,8 m x 200 m
Kategoria produktu: Siatki przeciw ptakom
895.13 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Każda osoba zajmująca się sadownictwem, a dokładniej wiśniami lub czereśniami, doskonale wie jak wiele szkód mogą wyrządzić ptaki takie jak np. szpaki. Skutecznym rozwiązaniem może być używanie powyższej siatki osłonowej, która posiada dodatkowo szereg innych zastosowań takich jak ochrona krzewów, warzyw, sadzonek, stawów, oczek wodnych, czy w końcu ochrona przez opadającymi liśćmi.

Oferowana siatka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz posiada trwałą i jednolitą strukturę, co znacznie podnosi jej wytrzymałość. Siatka jest całkowicie odporna na zróżnicowane warunki atmosferyczne (promieniowanie UV) oraz działanie środków chemicznych. Dzięki temu jest ona w stanie służyć nam przez wiele długich sezonów. Niewielkie oczko o wymiarach 10 x 12 mm skutecznie chroni przed szkodnikami, nie zakłócając tym samym prawidłowego przepływu powietrza i dostępu do słońca, potrzebnych do prawidłowego wzrostu każdej roślinie.

Siatka posiada zielony kolor, przez co świetnie wtapia się w otoczenie. Co więcej, używając jej do ochrony sadzonek czy ziaren, nie musimy już stosować środków chemicznych, w skutek czego nasze uprawy są bardziej ekologiczne.

W ofercie dostępne są również inne długości siatek:Cena brutto: 895.13 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: Rozmiar oczka: 10 x 12 mm, siatka o szerokości 4,8 m i długości 200 m
Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne
Opakowanie: Zawiera 200 m siatki o szerokości 4,8 m

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!