Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Elastyczna siatka ochronna przeciw ptakom 4,8 m x 50 m
Kategoria produktu: Siatki przeciw ptakom
244.76 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Uniwersalna siatka znajduje wiele praktycznych zastosowań, m. in. do zabezpieczania nasion, sadzonek, krzewów i drzew owocowych, ogrodów warzywnych przed ptakami oraz mniejszymi szkodnikami, a także jako
materiał do pakowania
, osłonka na stawy i oczka wodne oraz warstwa zabezpieczająca przed opadającymi liśćmi. Bardzo mocna oraz trwała siatka, wyprodukowana w kolorze zielonym jest praktycznie niezauważalna, a przez to łatwo dopasowuje się do otoczenia. Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego jest odporna na zniszczenia, dzięki czemu może zostać wielokrotnie użyta. Niewątpliwą zaletą jest odporność siatki na promieniowanie UV, substancje chemiczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Przetrwa wiele sezonów, natomiast po wyeksploatowaniu może zostać poddana recyklingowi. Stanowi bardzo praktyczne, a co najważniejsze ekologiczne rozwiązanie.

Mocne włókna zapewniają skuteczną ochronę, jednocześnie nie uszkadzając rośliny. Co ważne, odpowiednio dobrana wielkość oczek siatki - 10 x 12 mm - zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a także przenikanie wody i promieni słonecznych, które są niezbędne roślinom do prawidłowego wzrostu. Cena dotyczy 50 mb siatki osłonowej o szerokości 4,8 m.
W ofercie dostępne są również inne wymiary:Cena brutto: 244.76 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: Rozmiar oczka: 10 x 12 mm, siatka o szerokości 4,8 m i długości 50 m
Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne
Opakowanie: Szpula 50 mb

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!