Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Drut ostrzowy prosty rolka 200 mb
Kategoria produktu: Drut kolczasty » Zasieki i koncentriny
495.75 zł
Cena brutto za 200 mb gotowego drutu ostrzowego
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Oferowany drut ostrzowy, zwany również żyletkowym, należy do ogrodzenia typu agresywnego. Oznacza to, że ochraniając dane miejsce, powoduje on obrażenia u osoby starającej się sforsować zabezpieczenia. Drut żyletkowy znakomicie spisuje się do wzmacniania ogrodzeń oraz siatek. Jego skuteczność potwierdza fakt, że jest on używany na poligonach wojskowych, przy ogrodzeniach lotnisk oraz więzień. Dzięki swojej "agresywnej" konstrukcji, powyższy drut ostrzowy skutecznie powstrzymuje niechcianych intruzów. Ostrza w kształcie żyletek osadzone zostały na stalowym drucie nośnym fi 2,5 mm, dzięki czemu jest on sztywny, zachowując przy tym odpowiednią sprężystość. Posiada on przewagę nad zwykłym drutem kolczastym, ponieważ dużo trudniej jest go przeciąc i sforsować.

W celu zwiększenia wytrzymałości, drut żyletkowy został dodatkowo ocynkowany, dzięki czemu nie ulega korozji. Drut ostrzowy prosty sprzedawany jest rolkach po 200 mb. Za względu na swoje ostrza, zalecamy montaż przy użyciu specjalnych rękawic.

Podsumowując - drut ostrzowy prosty to świetne uzupełnienie ogrodzeń panelowych lub ogrodzeń z siatki. Dzięki swojej konstrukcji oraz wytrzymałości, będzie on przez wiele lat skutecznie chronił wybranego miejsca.

Cena brutto: 495.75 zł za 200 mb gotowego drutu ostrzowego
Kolor: ocynk
Rozmiar: 200 mb gotowego drutu ostrzowego prostego, średnica ok. 80 cm
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 200 m drutu ostrzowego prostego

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!