Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zasiek ostrzowy płaski do ogrodzenia koszar fi 50cm
Kategoria produktu: Drut kolczasty » Zasieki i koncentriny
356.75 zł
Cena brutto za 15 mb gotowej zasieki
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Zasiek płaski concentrina wykonany ze skuteczniejszej wersji drutu kolczastego - drutu ostrzowego. Wysokiej jakości metal sprawia, że produkt jest trwały, a co najważniejsze odporny na korozję.
Zasieki ostrzowe
bardzo często wykorzystywane są w celu wykonania ogrodzeń na potrzeby wojska, więzień czy lotnisk, a także jako zwieńczenie gotowego już ogrodzenia
(podwyższając jego skuteczność). Przydatny również hodowcom zwierząt wypasanych na rozległych pastwiskach. Idealnie sprawdza się jako zapora na wilki czy niedźwiedzi.

Zasieki ostrzowe koncentrina po rozwinięciu i zamontowaniu tworzą płaską i sztywną strukturę zachodzących na siebie kręgów. Pętle zasieku połączone są ze sobą za pomocą specjalnych, mocnych stalowych złączek, które dodatkowo zabezpieczają przed oddzieleniem się od siebie pierścieni podczas rozciągania.

Zasiek ostrzowy płaski różni się od conctentriny spiralnej tym, że jego zwoje nie wykraczają poza obwód ogrodzenia. Dzięki takiej konstrukcji istnieje mniejsze zagrożenie dla osób postronnych. Wyposażony w wyjątkowo ostre żyletki, concentrina płaska skutecznie uniemożliwia wspinanie się po ogrodzeniu. Przy montażu ogrodzenia zalecane jest użycie bardzo grubych rękawic. Zasieki z drutu ostrzowego są niezwykle cenione ze względu na precyzję wykonania i wyjątkową wytrzymałość. Poza tym concentriny są proste w montażu oraz niezwykle ekonomiczne - gwarantują najwyższy poziom ochrony przy przystępnej cenie. Do mocowania koncentriny na bezpośrednio nad ogrodzeniem, polecamy uchwyty do montażu drutu, które można znaleźć w naszej ofercie.

W ofercie posiadamy również zasiek płaski fi 70 cm.
Specyfikacja:
  • Długość zasieku po rozciągnięciu: 15 mb

  • Ilość zwojów: 66-67

  • Maks. odstępy między zwojami: 22-23 cm

  • Drut nośny: fi 2,5 mm

  • Wymiar ostrza: 22 x 16 mm


Cena brutto: 356.75 zł za 15 mb gotowej zasieki
Kolor: metaliczny
Rozmiar: 15 mb gotowego zasieku, średnica zwoju: 50 cm
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 15 m gotowej zasieki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!