Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Ogrodzenie wojskowe - zasiek z drutu ostrzowego fi 70cm
Kategoria produktu: Drut kolczasty » Zasieki i koncentriny
499.12 zł
Cena brutto za 15mb gotowej zapory
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Powyższe zasieki płaskie koncertina wykonane są z pętli z drutu ostrzowego o średnicy 70 cm, które to po spięciu ze sobą za pomocą metalowych złączek, tworzą płaską oraz sztywną strukturę. Znakomicie nadają się do wzmacniania i podwyższania wysokości ogrodzeń. Dzięki swojej skuteczności znajdują one zastosowanie przy ogrodzeniach wojskowych, więziennych czy ochronie lotnisk.

Drut z którego składają się zasieki ostrzowe concentrina, posiada ostre jak żyleta ostrza, dzięki czemu intruz, który chciałby pokonać zasiek poniósłby dotkliwe rany. Dlatego też zaleca się montowania zasiek w specjalnych rękawicach.

Drut ostrzowy koncentrina został wykonany z ocynkowanej stali, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i odporny na warunki pogodowe. Całkowita długość jednej zasieki po rozciągnięciu to 15 mb.

Wracając do kwestii montażowych, zasieki płaskie doskonale uzupełniają się z różnego rodzajami ogrodzeniami czy siatkami. Co więcej, concentriny płaskie posiadają pewną przewagę nad zasiekami spiralnymi, ponieważ nie stanowią tak wysokiego zagrożenia dla osób trzecich.

Podsumowując - jeżeli zależy nam na podwyższeniu wysokości swojego ogrodzenia, a jednocześnie poprawie jakości ochrony przed nieproszonymi intruzami to powyższe zasieki płaskie z drutu ostrzowego znakomicie zdadzą egazmin.

W ofercie posiadamy również drut ostrzowy płaski fi 50 cm
Cena brutto: 499.12 zł za 15mb gotowej zapory
Kolor: ocynk
Rozmiar: 15 mb gotowego zasieku
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 15m gotowej zapory spiralnej

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!