Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Podmurówka prefabrykowana dwuelementowa kompletna - 1mb
Kategoria produktu: Ogrodzenia panelowe » Panele ogrodzeniowe
40.86 zł
Cena brutto za 1mb
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Komplet podmurówki do ogrodzeń złożony jest z dwóch elementów konstrukcyjnych, w których skład wchodzi stopa oraz płyta betonowa. Elementy te wykorzystywane są do szybkiego montażu fundamentu, który świetnie sprawdza się podczas ogrodzenia o rozstawie słupków sięgających do 2.5 m.
Oferowane betonowe prefabrykaty wykorzystane są zazwyczaj do płotów z siatki powlekanej lub też gotowych paneli ocynkowanych. Głównym ich zadaniem jest wzmocnienie stabilności całej konstrukcji oraz zabezpieczenie dolnej powierzchni płotu narażonego zazwyczaj na największe uszkodzenie mechaniczne. Zestaw podmurówki do ogrodzeń wykonany został ze zbrojonego betonu, zagęszczonego wibracyjnie. Z jednej strony płyta przybiera kształt murowanej bloczka oraz falca ukształconego wzdłuż jej obwodu co doskonale widać na zdjęciu nr. 4. Z drugiej strony natomiast posiada gładką powierzchnie, która montuje się zazwyczaj o wewnętrznej strony ogrodzenia (w przypadku ogradzania frontu działki budowlanej). Parametry:
  • Stopa- 16 cm szerokości i 30 cm wysokości, 23-27 cm długości,

  • Płyta - 30 cm wysokości, 5 cm szerokości, 245 cm długości.

Proponowana zbrojona płyta betonowa może być również wykorzystana jako pełne ogrodzenie, wówczas montowane są na specjalnych słupkach w wpustami (betonowych lub stalowych). Może być częścią tzw. ogrodzenia z płyty betonowej, która również sprawia ładną wizytówkę wokół domu rodzinnego, różnego rodzaju firm oraz budynków użyteczności publicznej.

Cena brutto: 40.86 zł za 1mb
Kolor: szary
Rozmiar: Cena za 1mb
Materiał: beton zbrojony

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!