Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Panel ogrodzeniowy SOLID ocynkowany DUAL-ZN wysokość 156cm
Kategoria produktu: Ogrodzenia panelowe » Panele ogrodzeniowe
213.28 zł
Cena brutto za 1szt. panelu
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Najwyższy jakościowo panel ogrodzeniowy o wysokość 156cm serii SOLID ocynkowany w technologii DUAL-ZN (cynkowanie ogniowe). Najodpowiedniejszy panel ocynkowany do wykonania ładnego, wysokiego, solidnego i praktycznego ogrodzenia działki przemysłowej lub rodzinnej w neutralnym kolorze.
    Panel ogrodzeniowy serii SOLID posiada następujące parametry:
  • szerokości 2505mm
  • wysokości 1560mm
  • 4 wzmocniena w postaci przetłoczeń poziomych
  • średnica drutów poziomych ø5mm
  • średnica drutów pionowych ø5mm
  • odstęp pomiędzy drutami pionowymi wynosi 5cm

Panel serii SOLID powstaje poprzez w pełni automatyczne, maszynowe zgrzanie prętów. Tak powstały panel następnie jest całościowo cynkowany ogniowo poprzez tzw. kąpiel w gorącym cynku (o temp. do 460oC). W ten sposób dzięki zjawisku dyfuzji tworzy się na powierzchni cynkowanego elementu warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Daje to w efekcie podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUAL-ZN). Jedynie tak technicznie zaawansowany proces produkcyjny daje pewność wieloletniej wytrzymałości powłoki antykorozyjnej i efektownego wyglądu przez wiele lat. Nasza technologia produkcji daje pewność, że nasze ogrodzenia panelowe maksymalnie długo zachowają swoje najlepsze walory estetyczne i wytrzymałościowe.

Panel ocynkowany RABATKA SOLID Panel serii SOLID ocynokwany w technologii DUAL-ZN to doskonałe rozwiązanie do budowy ogrodzeń panelowych na działkach przemysłowych, zwłaszcza, gdy niezbędna jest budowa wysokiego i szczelnego ogrodzeni.
Panele SOLID znajdują swoje szerokie zastosowanie zarówno przy wygrodzeniach pojedynczych posesji i domów jednorodzinnych jak i dużych ogrodzeniach fabryk i zakładów i terenów przemysłowych. Zabezpieczenie antykorozyjne (ocynk ogniowy w technologii DUAL-ZN), wytrzymała stal, najlepsze gatunkowo komponenty. To wszystko wpływa na ponadprzeciętną żywotność i wytrzymałość ogrodzenia panelowego SOLID .

Cena brutto: 213.28 zł za 1szt. panelu
Kolor: Standardowy kolor "ocynk"
Rozmiar: Rozmiar panela: 2505mm długości, 1560mm wysokości. Rozmiar oczka 20x5cm. (szczegółowe parametry na schemacie)
Materiał: Stal ocynkowana w technologii DUAL-ZN
Opakowanie: Cena dotyczy 1 sztuki panelu

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!