Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka przeciw kretom SOLID włoska PCV 200 mkw 1 x 200 m
Kategoria produktu: Siatka przeciw kretom
415.32 zł
Cena brutto za 200 m2
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Siatka przeciw kretom PCV, wykonana z bardzo twardego tworzywa sztucznego dedykowana do zabezpieczania trawników przeciwko kretoM i innym podziemnym szkodnikom takim jak na przykład nornice. Kraty są bardzo uporczywym intruzem i bardzo szybko potrafią zniszczyć efekty ciężkiej pracy włożonej w przygotowanie, zasiew trawy i pielęgnację trawnika. Oferowana siatka wyprodukowana jest z materiału odpornego na warunki, jakie panują pod powierzchnią gleby, odporna na przemarzanie, wodę i promieniowanie UV.Praktyczny wałek siatki o szerokości 100cm ułatwia układanie siatki, szczególnie gdy układana jest na nieregularnych powierzchniach.

Warto więc przed założeniem trawnika pomyśleć o zabezpieczeniach. Koszt założenia specjalnej siatki okaże się wielokrotnie niższy niż późniejsze koszty usuwania kretowisk, kopców i krecich tuneli.

Siatkę należy układać przed założeniem trawnika. Na głębokości około 10cm pod powierzchnią gleby. Proponowana siatka bardzo łatwo się rozkłada, wysokość 1 metra sprawia, iż łatwiej pokrywać większe powierzchnie. Łatwa do cięcia i kształtowania. Przy pokrywaniu większych powierzchni należy pamiętać, iż siatka powinna być układana z zakładkę około 5-10cm.

Cena brutto: 415.32 zł za 200 m2
Kolor: czarny
Rozmiar: Pas siatki o wymiarach 100x2m, wielkość oczka 15x15mm
Materiał: tworzywo sztuczne, gramatura 35g/m2
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!