Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka na krety stalowa w rolce 25 mkw
Kategoria produktu: Siatka przeciw kretom
153.77 zł
Cena brutto za 25 m2
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Siatka stalowa przeciwko kretom, nornicom i innym szkodnikom naszych ogrodów. Rozłożenie siatki pod powierzchnią trawnika jest najskuteczniejszym rozwiązaniem w walce z tym popularnym szkodnikiem. Szczególnie egzystencja kreta jest bardzo uciążliwa dla wszystkich działkowców, kopiąc tunele i wykopując kopce niszczy efekty naszej pracy.

Kret jest bardzo energicznym i silnym zwierzęciem szczególnie dobrze czuje się pod powierzchnią ziemi, gdzie jest trudny do wykrycia i schwytania. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie skutecznej bariery jaką jest siatka na krety.

Oferowana siatka jest bardzo mocna i co ważniejsze wykonana z bardzo twardego stalowego drutu w podwójnej ochronie antykorozyjnej (warstwa cynku + powłoka PCV). Nie ma możliwości przegryzienia, rozerwania ani też rozplecenia. Jest to 100% ochrony, której nie zapewni żadna siatka z tworzywa sztucznego.

Siatka ta jest specjalnym produktem, należy ją układać pod powierzchnią trawnika na głębokości 9-12 cm tak by nie uszkodzić jej podczas prac pielęgnacyjnych.

Nie wiele osób wie, iż jeden kret potrafi wykopać do 20 metrów tunelu na godzinę, a jeden dorosły osobnik potrafi stworzyć i użytkować sieć tuneli o łącznej długości sięgającej kilometra !
Cena brutto: 153.77 zł za 25 m2
Kolor: zielony
Rozmiar: 1 rolka pokrywa powierzchnię 25 m2 trawnika (rozmiar 25x1m), wymiar oczka ~23-26mm
Materiał: stal ocynkowana i powlekana tworzywem PCV
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!
Zadaj pytanie Najczęściej zadawane pytania do produktu
Mam na działce karczowniki, których nie sposób wytępić bez użycia chemii. Podgryzają korzenie drzew tak, że można by kilkuletnią jabłoń po prostu wyjąć z ziemi. Planuję zasadzić kilka nowych jabłoni. Czy ta siatka na krety nada się do zabezpieczenia sadzonek? Myślę o wykopaniu dziury 80x80x60 pod każde nowo sadzone drzewko, wyłożeniu jej po brzegi siatką, przysypać około 20cm ziemi i dopiero sadzić drzewko. Proszę o poradę czy ta siatka wytrzyma zęby karczownika?
Do tego celu lepiej nadaje się stalowa siatka na krety. Te siatka też zdała by egzamin jednak przy siatkach stosowanych punktowo (tak jak w Pani przypadku) bezpośrednio w miejscach nasadzenia, warto zastosować droższe rozwiązanie, które w tej skali problemu nie będzie tak kosztowne.
Czy można położyć tą siatkę na obecny zniszczony trawnik, (oczywiście przez krety i nornice) po dokładnym wykoszeniu trawy, wyrównaniu nierówności, położyć siatkę i przysypać cienką warstwą ziemi ogrodniczej? Myślę, że trawa odrośnie a po jej wyrośnięciu będzie można normalnie ją kosić i nie będzie już kretowin. Nie wiem czy dobrze myślę prószę o fachowa poradę w tej sprawie.
Taki sposób jest jak najbardziej możliwy do wykonania, jednak w takiej sytuacji sugerujemy siatkę na krety z PCV. Z jednej głównej przyczyny, jeżeli doszło by do uszkodzenia siatki metalowej np. już po pewnym czasie użytkowania. Uszkodzone druty jeżeli wystawałyby nad powierzchnię gleby, co byłoby niemile widziane. Siatka plastikowa daje wystarczająca wytrzymałość, a gdyby kiedykolwiek została mechanicznie uszkodzona i wydostała się na wierch nie będzie stanowiła najmniejszego zagrożenia.