Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina biała P 17 w rolce 1,1m x 100m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina biała
68.50 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrowłóknina biała w rolkach. Idealne rozwiązanie do okrywania upraw polowych i większych areałów. Przeznaczona do okrywania i osłony posadzonych lub wysianych warzyw
i kwiatów których wzrost i wegetacja przypada w niekorzystnych termicznie i pogodowo okresach. Można stosować na roślinach wsianych bezpośrednio w gruncie jak i w nie ogrzewanych tunelach.

Dzięki swym właściwościom agrowłóknina świetnie nadaje się do osłaniania miedzy innymi:
kapusty, sałaty, ogórków, kalarepy, rzodkiewki, kalafiora, marchwi, selera, papryki wczesnej, ziemniaków wczesnych, fasoli szparagowej, truskawki oraz dyniowatych, zapewniając roślinom lepsze warunki wzrostu we wcześniejszych terminach dając zdecydowanie większe i lepsze jakościowo plony. Dodatkowym atutem jest także zapewnienie ochrony przed gryzoniami i ptakami, nagłymi zmianami temperatur (szczególnie chodzi tu o przygruntowe przymrozki), gwałtownymi
opadami deszczu i gradu, szybka, utrata, wilgotności oparzeniami słonecznymi, itp.

Włókninę układamy luźno na obsianym areale aby nie krępowała w późniejszym czasie wzrostu roślin. Po rozłożeniu należy umocnić krawędzie przysypując je glebą najlepiej w małych workach lub przyłożyć np.
kamieniami, deskami, itp. Idealnie sprawdza się do cieniowania ścian szklarni, do osłony owocujących czereśni przed ptakami, ochrony drzewek kwitnących przed przymrozkami .
Cena brutto: 68.50 zł
Kolor: biały jednolity
Rozmiar: Gramatura maty: 17 g/mkw, szerokość: 110cm, długość 100 metrów (Opakowanie zawiera 110 metrów kwadratowych agrowłókniny)
Materiał:
Struktura agrotkaniny.
Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w opakowaniu foliowym

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!