Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrowłóknina biała P 17 3,2m x 5m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrowłóknina biała
17.77 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Agrowłóknina zimowa biała 17g/m2 jest typową tkaniną lekką służącą do bezpośredniego osłaniania wysianych lub wysadzonych roślin. Stosowana w okresie gdy warunki klimatyczne są niekorzystne. Użycie agrowłóknin lekkich chroni rośliny przed przymrozkami, spowalnia proces utraty glebowej, chroni przed gradobiciem,uszkodzeniami spowodowanymi przez ptaki, szkodliwe owady itp.
Agrowłóknina zimowa w kolorze białym, idealnie nadaje się do ochrony krzewów ozdobnych i drzewek owocowych. Ceniona jako okrycie czereśni, wiśni, śliw w celu ochrony przed mrozem. Używana także do okrywania i osłaniania posadzonych lub posianych warzyw i kwiatów w okresie dla nich niekorzystnym. Idealny przy uprawie warzyw uprawianych bez osłony. Agrowłóknina może być stosowana na roślinach znajdujących się bezpośrednio w gruncie jak i nie ogrzewanych tunelach foliowych. Ze względu na parametry tkaniny i właściwości włóknina idealnie spełnia swoją funkcję przy osłanianiu np.: kapusty wczesnej, sałaty, ogórków, kalarepy, rzodkiewki, kalafiora, marchwi, selera, papryki wczesnej, ziemniaków wczesnych, fasoli szparagowej, truskawki oraz dyniowatych, zapewniając roślinom lepsze warunki wzrostu we wcześniejszych terminach dając większe plony.

Pod osłoną agrowłókniny temperatura jest wyższa o kilka stopni, co pozwala na wcześniejszy termin siewu lub sadzenia, powoduje to przyśpieszenie plonowania do dwóch tygodni i jednocześnie zwiększa plony.
Cena brutto: 17.77 zł
Kolor: biały jednolity
Rozmiar: Gramatura maty: 17 g/mkw, szerokość: 3,2cm, długość 5 metrów (Opakowanie zawiera 16 metrów kwadratowych agrowłókniny)
Materiał:
Struktura agrotkaniny.
Opakowanie: sprzedawana na sztuki w formie złożonej w opakowaniu foliowym

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!