Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna na szczury, łasice, nornice i łaski
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na szczury i myszy
147.38 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Dwuwejściowa żywołówka wykonana z wytrzymałego materiału - krata stalowa + stalowe okucia. Bardzo wytrzymała i skuteczna. System zatrzaskowy z drzwiami wykonanymi z grubej blachy zabezpieczonymi samoczynnym zamkiem.
Zasada działania jest bardzo prosta. Szkodnik - np. łaska zwabiony przynętą wchodzi do środka klatki, po dotknięciu płytki zapadkowej zostają jednocześnie zamknięte 2 wejścia. Łasica zostaje w środku bez możliwości odwrotu. Specjalnie zabezpieczony uchwyt pozwala bezpiecznie przenieść łapkę wraz ze schwytanym zwierzęciem w celu np. wywiezienia do lasu i wypuszczenia.

Rozmiar klatki jak i konstrukcja jest zoptymalizowana do chwytania mniejszych zwierząt, np. łasic, szczurów, norek kun leśnych itp. Klatka sprzedawana jest w formie złożonej (dokładnie tak jak na załączonej fotografii) gotowa do użycia.
Pułapkę należy zastawiać w miejscach lub w pobliżu miejsc przebywania szkodników. Za przynętę może służyć kawałek mięsa - skrzydełko, udko kurczaka lub surowe jajo kurze. Przed zastawieniem łapki należy unikać kontaktu człowieka z urządzeniem - zastawiać najlepiej w rękawicach by nie zostawiać zapachu człowieka który wyczuwany jest przez zwierzęta.

Cena brutto: 147.38 zł
Kolor: ciemna zieleń
Rozmiar: długość: 60cm, wysokość: 19cm, szerokość 18cm
Materiał: Drut stalowy malowany proszkowo
Opakowanie: karto - sprzedawana na sztuki

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!