Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Elektryzator Chapron SEC10000 dla bydła i dzikich zwierząt
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Pastuchy elektryczne
938.65 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Mocny, wysokonapięciowy elektryzator do zastosowania szczególnie rolnictwie i hodowli do ocrhony upraw oraz wygradzania zwierząt. Elektryzator ten z jednej strony może ograniczać wypasanym zwierzętom obszar pastwiska, a z drugiej chronić dostępu przed dzikimi zwierzętami, zarówno roślnożercami jak i drapieżnikami. Szczególnie polecany do zastosowania w sytuacjach, gdzie bezpieczeństwo i ochrona upraw przed inwazją zwierzyny dzikiej są bezwzględnie wymagane. Elektryzator charakteryzuje się emitowaniem bardzo szybkich impulsów elektrycznych o bardzo wysokim napiąciu dochodzącym do 13500V, oraz o energii osiagającej nawet 5000mJ. Tego typu rozwiązanie daje pewność w ograniczeniu dostępu dla zwierząt takich jak: jeleń, sarna, daniel, a także drapieżników lis, jenot, wydra, kuna itp.

Należy przy tym pamiętać, że tego typu elektryzator generując krótkie, mocne impulsy ma za zadanie odstraszać a nie ranić zwierzęta. Dlatego też elektryzator ten nadaje się również do wypasania zwierząt hodowlanych, kóz, bydła, trzody chlewnej.

Dzięki wysokim parametrom generowanego impulsu, elektryzator w znacznym stopniu odporny jest na przerastanie przez roślinność, dlatego też maksymalna długość ogrodzenia jakie może zasilać SEC10000 to aż 200km! (pod warunkiem poprawnie zbudowanego i wyizolowanego ogrodzenia).


Ponieważ elektryzator pracuje impulsowo ilość pobieranej przez niego mocy jest praktycznie minimalna (zaledwie 12W)Pastuch dla psa SEC10000 może być stosowany dla następujących zwierząt
Elektryzator dla bydła mięsnego i mlecznego Elektryzator dla świń i trzody chlewnej Elektryzator dla jeleni i danieli Elektryzator na dziki Elektryzator dla owiec
Prezentowane urządzenie jest zasilane z sieci 230V. Nie potrzeba do niego żadnych dodatkowych baterii lub akumulatorów.
  Dane techniczne:
 • Napięcie zasilania: 230V/50Hz

 • Wbudowany system ochrony antyprzepięciowy powyżej 250V

 • Moc pobierana: 12 W

 • Napięcie biegu jałowego: 13500V

 • Maksymalna energia impulsu: 5000mJ

 • Maksymalna energia rozładowania (uśredniona): 4500mJ (podana na obudowie)

 • Długość ogrodzenia maksymalna: 200km

 • Wyprodukowano we Francji

 • Gwarancja: 3 lata


Pastuch wyposażony jest w sytem wizualnej kontroli ogrodzenia. Realizuje to migająca kontrolka informująca o częstotliwości generowania impulsów oraz ich napięciu. Elektryzator ma możliwość montażu na ścianie.

Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE)
Cena brutto: 938.65 zł
Kolor: szary
Rozmiar: 270 x 180 x 110mm
Materiał: Obudowa z tworzywa
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!