Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Słupek narożny początkowy 200 cm powlekany zielony
Kategoria produktu: Siatka ogrodzeniowa » Słupki do ogrodzeń
69.56 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Bardzo stabilne i wytrzymałe słupki ogrodzeniowe, które mogą być używane jako słupki narożne lub wzmocnione słupki przelotowe, które montuje się co 50 metrów linii ogrodzenia.

Powyższy słupek narożny ogrodzeniowy został wykonany z profilu okrągłego rurowego obustronnie ocynkowanego i powlekanego powłoką PCV w kolorze zielonym (standard, RAL 6005). Sposób obróbki profilu i podwójne zabezpieczenie: ocynk + PCV sprawiają, iż poza wytrzymałością mechaniczną powłoka słupka jest niezwykle odporna na działanie warunków atmosferycznych, w tym promieniowanie UV. Cena słupka obejmuje
słupek narożny
o średnicy 48,3 mm i wysokości 200 cm. Słupki narożne mają w komplecie kapturki PCV, dla wzmocnienia słupka narożnego konieczne jest zamontowanie dodatkowych słupków podporowych.

Cena brutto: 69.56 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: Długość słupka: 200cm, średnica zewnętrzna 48,3mm, grubość ścianki 1,5 mm
Materiał: stal ocynkowana w otulinie z PCV
Opakowanie: sprzedawane na sztuki, cena zwiera kapturek PCV

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!
Zadaj pytanie Najczęściej zadawane pytania do produktu
Czy są nawiercone otwory na zaczepy mocujące podpory? Czy też trzeba samemu je nawiercać? Jeżeli są nawiercone to czy w zamówieniu należy określić ile ma być słupków narożnikowych a ile początkowych.
Niestety nie ma nawierconych otworów pod podpory, wynika to z faktu, iż podpora za dokładana jest do słupka narożnego po jego osadzeniu.
Powinna być zamocowana na około 2/3wysokości, ale dokładne położenie zawsze jest ustalane już podczas montażu. Otwór, więc nawierca montażysta.