Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Słupek ogrodzeniowy 150 cm ocynkowany - do siatek tradycyjnych
Kategoria produktu: Siatka ogrodzeniowa » Słupki do ogrodzeń
39.13 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Bardzo stabilne i wytrzymałe słupki ocynkowane z przeznaczeniem do tradycyjnych siatek ogrodzeniowych. Wykonany z profilu stalowego okrągłego obustronnie ocynkowanego. Sposób galwanizacji zabezpiecza słupek zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz przed korozją. Poza wytrzymałością mechaniczną powłoka słupka jest niezwykle odporna na działanie warunków atmosferycznych (UV, niskie, wysokie temperatury). Oferowane słupki ogrodzeniowe są bardzo stabilne i odporne na wyginanie, co sprawia iż mogą być montowane w większych odstępach. Ta wysokość słupka plecana jest do siatek ogrodzeniowych ocynkowanych o wysokości 100 cm.Specjalny proces galwanizacji daje słupkowi jak i całemu ogrodzeniu bardziej efektowny wygląd i większą trwałość. Słupki od siatki ogrodzeniowej idealnie nadają się do wykorzystania przy budowie ogrodzeń siatkowych wokół posesji, domków jednorodzinnych, działek i placów przemysłowych.

Słupki ogrodzeniowe do siatki sprzedawane są w komplecie z kapturkiem z tworzywa sztucznego, specjalna budowa ułatwia montaż siatki ogrodzeniowej i przytwierdzanie drutów naciągowych. Specjalne otwory montażowe czynią słupek niezwykle uniwersalnym. Słupki kompatybilne są ze słupkami podporowymi fi38.
Specjalna powłoka cynkowa sprawia, iż słupek nie wymaga malowania, utrzymuje kolor i szczelność powłoki przez dziesiątki lat.


Cena brutto: 39.13 zł
Kolor: srebny - ocynkowany
Rozmiar: Długość słupka: 150 cm, średnica zewnętrzna 42,4mm, grubość ścianki 1,5 mm
Materiał: stal galwanizowana
Opakowanie: sprzedawane na sztuki, cena zwiera kapturek PCV

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!