Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Słupek ogrodzeniowy 175 cm ocynkowany - do siatek tradycyjnych
Kategoria produktu: Siatka ogrodzeniowa » Słupki do ogrodzeń
41.87 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wytrzymałe słupki ocynkowane z wykorzystywane do tradycyjnych siatek ogrodzeniowych. Oferowane słupki ogrodzeniowe wykonane zostały z profilu stalowego okrągłego obustronnie ocynkowanego. Sposób galwanizacji zabezpiecza słupek od wewnątrz i zewnątrz przed korozją. Poza wytrzymałością mechaniczną powłoka słupka jest niezwykle odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak promieniowanie UV lub niskie/wysokie temperatury.

Oferowane słupki do ogrodzeń z siatki są bardzo stabilne i odporne na wyginanie. Ta wysokość słupka plecana jest do _Siatki_ogrodzeniowe_ocynkowane.html>siatek ogrodzeniowych ocynkowanych o wysokości 125 cm. Specjalny proces galwanizacji daje słupkowi jak i całemu ogrodzeniu bardziej efektowny wygląd i większą trwałość. Słupki ogrodzeniowe ocynkowane idealnie nadają się do wykorzystania przy budowie ogrodzeń siatkowych wokół posesji, domków jednorodzinnych, działek i placów przemysłowych.

Słupki ogrodzeniowe ocynkowane powinny być standardowo rozmieszczane co 2,5 lub 3 metry,
Słupki ocynkowane sprzedawane są w komplecie z kapturkiem z tworzywa sztucznego, specjalna budowa ułatwia montaż siatki ogrodzeniowej i osadzanie słupków w betonie. Średnica słupka czyni go niezwykle uniwersalnym. Słupki kompatybilne są ze słupkami podporowymi. Specjalna powłoka cynkowa sprawia, iż słupek ogrodzeniowy nie wymaga malowania, utrzymuje kolor i szczelność powłoki przez dziesiątki lat.


Cena brutto: 41.87 zł
Kolor: srebny - ocynkowany
Rozmiar: Długość słupka: 175 cm, średnica zewnętrzna 42,4mm, grubość ścianki 1,5 mm
Materiał: stal galwanizowana
Opakowanie: sprzedawane na sztuki, cena zwiera kapturek PCV

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!