Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Słupek profilowy 200 cm powlekany zielony - do siatek zgrzewanych
Kategoria produktu: Siatka ogrodzeniowa » Słupki do ogrodzeń
91.87 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Bardzo stabilne i wytrzymałe słupki z przeznaczeniem do ogrodzeń wykonanych z siatki zgrzewanej. Wykonany na bazie profilu okrągłego obustronnie ocynkowanego i powlekanego powłoką PCV w kolorze zielonym (standard, RAL 6005). Sposób obróbki profilu i podwójne zabezpieczenie: ocynk + PCV sprawiają, iż poza wytrzymałością mechaniczną powłoka słupka jest niezwykle odporna na działanie warunków atmosferycznych. Oferowane słupki są bardzo stabilne i odporne na wyginanie, co sprawia iż mogą być montowane w większych odstępach. Ta wysokość słupka plecana jest do siatek zgrzewanych o wysokości 150cm.
Zastąpienie malowania powlekaniem daje słukowi jak i całemu ogrodzeniu bardziej efektowny wygląd i większą trwałość. Słupki idealnie nadają się do wykorzystania przy budowie ogrodzeń siatkowych wokół posesji, domków jednorodzinnych, działek i placów przemysłowych.
Słupki sprzedawane są w komplecie z kapturkiem z tworzywa sztucznego, specjalna budowa - odpowiedni profil wzdłużny ułatwia montaż siatki ogrodzeniowej zgrzewanej i przytwierdzanie zaczepów mocujących. Specjalne otwory montażowe czynią słupek niezwykle uniwersalnym. Słupki kompatybilne są ze słupkami podporowymi fi38.
Specjalna powłoka PCV sprawia, iż słupek nie wymaga malowania, utrzymuje kolor i szczelność powłoki przez dziesiątki lat.


Cena brutto: 91.87 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: Długość słupka: 200cm, średnica zewnętrzna 45mm
Materiał: stal ocynkowana w otulinie z PCV
Opakowanie: sprzedawane na sztuki, cena zwiera kapturek PCV

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!