Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Słupek ogrodzeniowy 175 cm powlekany zielony - do siatek tradycyjnych
Kategoria produktu: Siatka ogrodzeniowa » Słupki do ogrodzeń
54.21 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Bardzo stabilne i wytrzymałe słupki pośrednie 175 cm z przeznaczeniem do tradycyjnych siatek ogrodzeniowych. Oferowany słupek ogrodzeniowy wykonany został z profilu stalowego okrągłego fi 42 mm, obustronnie ocynkowanego i powlekanego powłoką PCV w kolorze zielonym (standard, RAL 6005). Sposób obróbki profilu i podwójne zabezpieczenie: ocynk + PCV sprawiają, iż poza wytrzymałością mechaniczną powłoka słupka jest niezwykle odporna na działanie warunków atmosferycznych. Oferowane słupki do ogrodzeń siatkowych są bardzo stabilne i odporne na wyginanie, co sprawia iż mogą być montowane w większych odstępach. Ta wysokość słupka plecana jest do siatek ogrodzeniowych o wysokości 125 cm. Zastąpienie malowania powlekaniem sprawia, że słupki ogrodzeniowe oraz całe ogrodzenie bardziej efektowny wygląd i większą trwałość. Słupki do siatki ogrodzeniowej idealnie nadają się do wykorzystania przy budowie ogrodzeń siatkowych wokół posesji, domków jednorodzinnych, działek i placów przemysłowych. Oferowane słupki ogrodzeniowe posiadają otwory na _Przelotka_do_drutu_naciagowego_na_slupek.html>
przelotki
do prowadzenia drutu naciągowego. Kapturki dostępne w kolorze zielonym.

Słupki sprzedawane są w komplecie z kapturkiem z tworzywa sztucznego, specjalna budowa ułatwia montaż siatki ogrodzeniowej i przytwierdzanie drutów naciągowych. Specjalne otwory montażowe czynią słupek niezwykle uniwersalnym. Słupki kompatybilne są ze słupkami podporowymi fi38.
Specjalna powłoka PCV sprawia, iż słupek nie wymaga malowania, utrzymuje kolor i szczelność powłoki przez dziesiątki lat.


Cena brutto: 54.21 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: Długość słupka: 175 cm, średnica fi 42 mm
Materiał: stal ocynkowana w otulinie z PCV
Opakowanie: sprzedawane na sztuki, cena zwiera kapturek PCV

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!