Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka ogrodzeniowa powlekana zielona oczko 50mm drut 3,1mm wysokość 100cm
Kategoria produktu: Siatka ogrodzeniowa » Siatki ogrodzeniowe powlekane PCV
335.79 zł
Cena brutto za 20 mb
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Doskonała, jakościowa i siatka ogrodzeniowa PCV wykonana z ocynkowanego drutu o grubości 3,1 mm. Najmocniejsza siatka pleciona w naszej ofercie. Wysokość 1 m doskonale nadaje się do ogrodzenia posesji domków jednorodzinnych, ogródków rabatek itp. Niewielkie oczko sprawia, że siatka ogrodzeniowa znakomicie układa się na ogrodzeniu.

Drut, z którego wykonana jest siatka pleciona, jest ocynkowany po czym powleczony zieloną otuliną PCV. Reczywista grubość drutu wynosi 2,1mm, natomiast 3,1mm wynosi grubość razem z otuliną. Poniżej proces produkcji:

struktura drutu Wykonana z takiego drutu zielona siatka ogrodzeniowa PCV swoimi własnościami spełnia wszelkie walory użytkowe i estetyczne. Ponadto, plastikowy kołnierz zabezpiecza warstwę cynku przed ulatnianiem się dzięki temu siatka pozostanie niezmieniona na długie lata. Dodatkową ochronę zapewnia otulina PCV, która jest odporna promieniowanie UV i niskie oraz wysokie temperatury. Zielona siatka ogrodzeniowa jest popularnie stosowana do budowy ogrodzeń od wielu lat. Długa żywotność oraz łatwość montażu przemawiają za jej wyborem.

Szerokie zastosowanie w:
 • sadownictwie

 • rolnictwie

 • leśnictwie

 • do ogrodzeń posesji, działek rekreacyjnych i przemysłowych

 • i wiele innych. W ofercie posiadamy siatki o różnych wymiarach zarówno siatki ocynkowane jaki i siatki powlekane z PCV.

  Siatki pakowane są w kompaktowe rolki o długości 20m co umożliwia łatwiejszy i bezpieczniejscy transport. Dodatkowo każda rolka z obu końców owinięta jest plastikowa folią co poprawia bezpieczeństwo transportu.


  Cena brutto: 335.79 zł za 20 mb
  Kolor: zielony
  Rozmiar: Oczko 50mm, grubość drutu 3,1mm(z otuliną PCV), wysokość 1m
  Materiał: stal ocynkowana w otulinie z PCV
  Opakowanie: 1 rolka 20 mb zwijana kompaktowo w celu łatwiejszego transportu

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!