Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Siatka ogrodzeniowa powlekana zielona oczko 60mm drut 2,6mm wysokość 100cm
Kategoria produktu: Siatka ogrodzeniowa » Siatki ogrodzeniowe powlekane PCV
318.57 zł
Cena brutto za 25mb
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Najbardziej popularna w Polsce siatka ogrodzeniowa wykonana z ocynkowanego drutu powleczonego otuliną PCV o grubości 2,6 mm . Parametry siatki najczęściej wybierane przez osoby grodzące ogródki działkowe, rabatki, niskie ogrodzenia posesji. Oferowana siatka pleciona wysokość 1m doskonale nadaje się do ogrodzenia posesji domków jednorodzinnych, ogródków rabatek itp. Drut, z którego wykonana jest siatka ogrodzeniowa, jest ocynkowany po czym powleczony zieloną otuliną PCV. Reczywista grubość drutu wynosi 1,7 mm, natomiast 2,6 mm wynosi grubość razem z otuliną. Oczko 60 mm zapewnia należyte układanie się siatki. struktura drutu Wykonana z takiego drutu siatka ogrodzeniowa swoimi własnościami spełnia wszelkie walory użytkowe i estetyczne. Ponadto, plastikowy kołnierz zabezpiecza warstwę cynku przed ulatnianiem się dzięki temu siatka pleciona pozostanie niezmieniona na długie lata. Otulina PCV jest odporna na promieniowanie UV oraz niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu siatka ogrodzeniowa zachowa kolor przez wiele sezonów.

Siatka pleciona znajduje szerokie zastosowanie w:
 • sadownictwie

 • rolnictwie

 • leśnictwie

 • grodzeniu posesji, działek rekreacyjnych i przemysłowych

 • W naszym sklepie dostępna jest także powyższa siatka ogrodzeniowa wysokość 125 cm i _Siatka_ogrodzeniowa_powlekana_zielona_oczko_60mm_drut_26mm_wysokosc_150cm.html>150 cm. W ofercie posiadamy siatki o różnych wymiarach zarówno siatki ocynkowane jaki i siatki powlekane z PCV
  .

  Siatki pakowane są w kompaktowe rolki o długości 25m co umożliwia łatwiejszy i bezpieczniejscy transport. Dodatkowo każda rolka z obu końców owinięta jest plastikowa folią co poprawia bezpieczeństwo transportu.


  Cena brutto: 318.57 zł za 25mb
  Kolor: zielony
  Rozmiar: Oczko 60 mm, grubość drutu 2,6 mm, wysokość 1m
  Materiał: stal ocynkowana w otulinie z PCV
  Opakowanie: 1 rolka 25mb zwijana kompaktowo w celu łatwiejszego transportu

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!