Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Stacja deratyzacyjna dla szczurów i myszy duża XL z kluczem
Kategoria produktu: Środki do zwalczania szkodników » Deratyzacja - zwalczanie szczurów i myszy
32.73 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Duży karmnik deratyzacyjny przeznaczony do zwalczania szczurów, myszy w budynkach inwentarskich, halach, magazynach, piwnicach oraz innych pomieszczeniach narażonych na występowanie gryzoni.

Stacja deratyzacyjna zaprojektowana została w sposób umożliwiający zastosowanie trutki w różnej postaci- pasty, kostki bądź granulatu. Umieszczenie trutki na ruszcie znajdującym się wewnątrz karmnika zapobiega wynoszeniu i rozprzestrzenianiu się trucizny przez gryzonie.
Podajnik na trutkę posiada dwa niezależne wejścia o średnicy 6 cm, przez które szczur bez problemu dostanie się do wewnątrz.

Stacja deratyzacyjna wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Jej wymiary pozwalają na zastosowanie w miejscach trudno dostępnych, w których gromadzą się gryzonie. Czarna kolorystyka karmnika sprawia, że jest on niemalże niewidoczny.

Do karmnika na gryzonie dołączono specjalny klucz do otwierania i zamykania karmideł, który uniemożliwia kontakt z trutką dzieciom i innym zwierzętom.
Cena brutto: 32.73 zł
Kolor: czarny
Rozmiar: 24 x 19,5 x 7 cm
Materiał: tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka+ klucz

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!