Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka dwuskrzydłowa żywochwytna do chwytania jastrzębi
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
200.17 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Praktyczna oraz wysoce skuteczna pułapka chwytająca dedykowana do humanitarnego wyłapywania ptaków drapieżnych w postaci kruków, wron, jastrzębi grasujących w okolicach hodowli drobiu oraz ferm zwierząt futerkowych. Oferowany typ pułapki na jastrzębie składa się z dwóch skrzydeł, na ramie których zawieszono mocną siatkę ze splotu nici polietylenowych o oczkach 2,5 x 2,5 cm. Pręty pułapki mają średnicę fi 6 mm i wykonane zostały ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo na kolor ciemno-zielony.

Uniwersalna konstrukcja chwytaku na jastrzębie pozwala na montaż pułapki na ptaki w dowolnym miejscu, m.in. na dachu gołębnika, wolierze lub własnej klatce na żywą przynętę. Zasada działania chwytacza na jastrzębie oparta jest na mechanizmie sprężynowym. Z bocznej części pułapki na ptaki odchodzi rama blokująca pręt przechodzący przez długość chwytaka. Po zablokowaniu, w momencie, gdy ptak dotknie ramy, skrzydła natychmiast się zatrzaskują skutecznie uniemożliwiając szkodnikowi ucieczkę. Pułapka na kruki i jastrzębie jest w pełni bezpieczna dla pochwyconych ptaków - chwytak służy jedynie do humanitarnego złapania ptaków i ich wypuszczenia z dala od hodowli.

W ofercie sklepu dostępne są również siatki do budowy wolier dla gołębi, bażantów, papug i innych ptaków hodowlanych.Cena brutto: 200.17 zł
Kolor: zielony, czarny
Rozmiar: szerokość: 96,5 cm; średnica jednego ramienia: 44 cm; oczko w siatce: 2,5 x 2,5 cm
Materiał: drut ocynkowany malowany proszkowo, siatka polietylenowa
Opakowanie: 1 sztuka
Możliwość montażu na dowolnej klatce

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!