Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Pułapka żywołowna słapca na jastrzębie dwuskrzydłowa z klatką na żywą przynętę
Kategoria produktu: Pułapki żywochwytne » Pułapki żywołowne na ptaki
230.13 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Profesjonalna pułapka żywołowna na ptaki drapieżne tj. jastrzębie, myszołowy, sokoły i inne. Samołap składa się z dwóch łuków (łącznie o średnicy ok. 96,5 cm) połączonych ze sobą mechanizmem sprężynowym za pomocą śrub mocujących. Pułapka działa na zasadzie zatrzaskowej - w chwili poruszenia obręczy mechanizm sprężynowy ściska łuki do siebie i drapieżnik zostaje łatwo i szybko schwytany.

Uniwersalna żywołapka na jastrzębie, można ją zamontować w dowolnym miejscu, np. na ziemi, na dachu, na wolierze. Istotną zaletą przedstawionej żywołapki jest możliwość umieszczenia żywej przynęty tj. mysz, gołąb, kura itp.


Samołap jest wykonany z drutów o średnicy 6 mm z solidnej stali ocynkowanej, dzięki temu jest wyjątkowo odporny na trudne warunki panujące na zewnątrz (deszcz, śnieg, wysoka / niska temperatura). Dzięki powleczeniu PCV w kolorze zielonym, świetnie się maskuje w środowisku przyrodniczym wśród roślin, dzięki temu jej skuteczność jest bardzo wysoka. Do krawędzi łapacza doczepiona jest odporna i wytrzymała na zrywanie siatka polietylenowa o oczkach 2,5 cm, które uniemożliwiają ucieczkę złapanemu drapieżnikowi.
Klatka na żywą przynętę wykonana jest z tego samego materiału, z drutów o średnicy 2 mm.


Prezentowana żywołapka na ptaki z klatką na żywą przynętę jest doskonałym rozwiązaniem dla hodowców ptaków ozdobnych, i nie tylko, gdzie duże ptaki drapieżne są olbrzymim problemem, dzięsiotkującym hodowle.
Słapca na jastrzębie na żywą przynętę jest wysyłana w zestawie do samodzielnego montażu, dołączana jest instrukcja obsługi. Montaż jest szybki i prosty, nie wymagający stosowania dodatkowych narzędzi.


W ofercie sklepu dostępna jest również tradycyjna pułapka żywochwytne na ptaki.Cena brutto: 230.13 zł
Kolor: Zielony
Rozmiar: średnica całkowita 96,5 cm, klatka 37 x 37 x 22 cm
Materiał: Stal ocynkowana powlekana PCV, siatka polipropylenowa
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!