Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Agrotkanina brązowa P70 ściółkująca 3,2 x 100 m
Kategoria produktu: Agrowłókniny i agrotkaniny » Agrotkaniny brązowe pod korę
1,117.12 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wysokiej jakości agrotkanina brązowa o gramaturze 70 g/m2 znajdująca szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, rolnictwie i szkółkarstwie. Mocna i trwała struktura sprawiają, że ten rodzaj agrotkaniny antychwastowej może być stosowany bezpośrednio pod korę, ozdobne kamyczki itp.

Niewątpliwą zaletą oferowanej agrotkaniny pod korę jest wykonanie z trwałego tworzywa PP (włókna polipropylenowe), charakteryzującego się odpornością na promieniowanie UV, niskie/wysokie temperatury czy wilgotność. Stosowanie agrotkaniny wstrzymuje rozrost chwastów, równocześnie utrzymując odpowiednią wilgotność i ciepło, które sprzyjają wzrostowi posadzonych roślin.

Agrotkanina przeciw chwastom jest bardzo łatwa do rozkładania, jednak w przypadku terenów górzystych warto jest zastosować szpilki do lepszego zamocowania tkaniny w glebie. Co więcej agrotkanina pod tujki posiada wzdłużne pasy, które ułatwiają rozplanowanie ułożenia roślin.

Do przycinania agrotkaniny brązowej pod korę zaleca się wykorzystanie nożyka gazowego, za pomocą którego precyzyjnie tnie się włókna materiałowe.




Cena brutto: 1,117.12 zł
Kolor: brązowa
Rozmiar: szerokość: 320 cm, długość 100 m
Materiał: włókna polipropylenowe
Opakowanie: rolka
Agrotkanina antychwastowa w rolce o wymiarze 3,2 x 100 m. Kolor brązowy z filtrem UV. Gramatura agrotkaniny pod korę to 70 g/m2.

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!