Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Kontroler naładowania akumulatora
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Kontrolery i sygnalizatory
117.49 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Dokładny miernik służący do testowania napięcia akumulatora bądź baterii zasilającej pastucha elektrycznego. Oferowany tester stanu akumulatora współpracuje z bateriami i akumulatorami o napięciu pracy do 14 V. Miernik napięcia baterii zasilającej ogrodzenie elektryczne posiada czytelną 10-cio stopniową skalę wskazującą stan zasilacza. Wskaźnik składa się z lampek LED. Miernik napięcia akumulatora wyposażony jest również w uchwyt służący w razie potrzeby do jego wygodnego przymocowania do akumulatora/baterii.

Miernik napięcia baterii pastucha jest bardzo łatwy w użytkowaniu i nie wymaga też stosowania dodatkowych narzędzi. Tester stanu akumulatora do pastucha wyposażony jest w wyprowadzone przewody ze złączami, które należy zetknąć ze stykami akumulatora czy baterii (jak na zdjęciu nr 3). Wskaźnik testera pokaże aktualną wartość napięcia akumulatora lub baterii zasilającego pastucha elektrycznego.

Tester stanu akumulatora i pozwala użytkownikowi sprawdzić jak szybko akumulator do pastucha ulega rozładowaniu i kiedy trzeba go będzie ponownie naładować lub w przypadku baterii - wymienić. Miernik napięcia akumulatora/baterii pastucha jest niezbędnym elementem wyposażenia ogrodzenia elektrycznego, dzięki któremu można zapobiec temu, by elektryzator akumulatorowy stracił źródło zasilenia na ogrodzeniu elektrycznym. Jest to tym ważniejsze przy ogradzaniu terenu upraw przed niszczącym działaniem dzikiej zwierzyny, skutkującej wysokim szkodami łowieckimi.

Cena brutto: 117.49 zł
Kolor: czarny
Rozmiar: 12 x 6,5 cm , długość przewodu ok. 37 cm
Materiał: obudowa z tworzywa sztucznego
Opakowanie: 1 sztuka
Praktyczny tester do mierzenia napięcia baterii lub akumulatora zasilającego elektryzator w ogrodzeniach elektrycznych. Miernik współpracuje z akumulatorami/bateriami pracującymi pod napięciem do 14V.

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!