Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Działko ultradźwiękowe odstraszacz dzików, saren, lisów i kun
Kategoria produktu: Środki do zwalczania szkodników » Odstraszacze elektroniczne
166.46 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Uniwersalny odstraszacz dźwiękowy przeznaczony jest dla zwierząt leśnych tj. dziki, sarny, kuny czy lisy. Przebywanie tych osobników na terenie zamieszkałym przez ludzi często skutkuje dużymi szkodami na polach, sadach, poddaszach czy nawet w samochodzie. Urządzenie działa na zasadzie emitowania stosunkowo krótkich, a zarazem częstych sygnałów ultradźwiękowych, które podrażniają słuch zwierząt. Co ważne dźwięki te nie są słyszalne dla ludzi, dlatego głośnik z powodzeniem można montować w okolicy domostwa.

Odstraszacz z głośnikiem emitującym ultradźwięki posiada zasięg sięgający do 150 metrów w promieniu ok. 90 stopni. Zakres jego działania można wydłużyć do ok. 300 m obsadzając urządzenie wraz z głośnikiem w rurce PVC, która wzmacnia jakość sygnału oraz ukierunkowuje go w jednej linii. Dzięki czemu fale ultradźwiękowe można skierować bezpośrednio w miejsce często odwiedzanych przez szkodniki miejsc.

Ultrasoniczny odstraszacz na dzikie zwierzęta wyposażony został w dwie pary przewodów. Pierwsze z nich to nic innego jak bieguny zasilające, które można podłączyć do akumulatora lub też do zasilacza o mocy 12 V. W naszej ofercie można znaleźć również odstraszacz zapachowy Hukinol w formie płynu.

Cena brutto: 166.46 zł
Kolor: czarny
Rozmiar: 60 x 46 x 20 mm
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!