Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Panel ogrodzeniowy S-LINE ocynkowany DUAL-ZN wysokość 120cm fi4mm
Kategoria produktu: Ogrodzenia panelowe » Panele ogrodzeniowe
107.65 zł
Cena brutto za 1szt. panelu
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Doskonały jakościowo panel ogrodzeniowy wysokość 120cm serii S-LINE ocynkowany w technologii DUAL-ZN (cynkowanie ogniowe) to najpopularniejszy panel do wykonania ładnego, solidnego i praktycznego ogrodzenia działki rodzinnej lub przemysłowej w neutralnym kolorze "ocynk".
    Panel ogrodzeniowy S-LINE posiada następujące parametry:
  • szerokości 2505mm
  • wysokości 1200mm
  • 2 wzmocniena w postaci przetłoczeń poziomych
  • średnica drutów poziomych ø4mm
  • średnica drutów pionowych ø4mm
  • odstęp pomiędzy drutami pionowymi wynosi 5,5cm

Panel serii S-LINE powstaje poprzez w pełni automatyczne, maszynowe zgrzanie prętów. Tak powstały panel następnie jest całościowo cynkowany ogniowo poprzez tzw. kąpiel w gorącym cynku (o temp. do 460oC). W ten sposób dzięki zjawisku dyfuzji tworzy się na powierzchni cynkowanego elementu warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Daje to w efekcie podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUAL-ZN). Jedynie tak technicznie zaawansowany proces produkcyjny daje pewność wieloletniej wytrzymałości powłoki antykorozyjnej i efektownego wyglądu przez wiele lat. Nasza technologia produkcji daje pewność, że nasze ogrodzenia panelowe maksymalnie długo zachowają swoje najlepsze walory estetyczne i wytrzymałościowe.

Panel serii S-LINE ocynokwany w technologii DUAL-ZN to doskonałe rozwiązanie do budowy ogrodzeń panelowych na działkach rodzinnych.
Panele S-LINE znajdują swoje szerokie zastosowanie zarówno przy wygrodzeniach pojedynczych posesji i domów jednorodzinnych . Ze względu na swe doskonałe parametry wytrzymałościowe i atrakcyjną cenę chętnie jest też stosowany do budowy ogrodzeń przemysłowych i użyteczności publicznej. Zabezpieczenie antykorozyjne (ocynk ogniowy i malowanie elektrostatycznie, proszkowe ), wytrzymała stal, najlepsze gatunkowo komponenty. To wszystko wpływa na ponadprzeciętną żywotność i wytrzymałość ogrodzenia panelowego RABATKA S-LINE .

Cena brutto: 107.65 zł za 1szt. panelu
Kolor: Standardowy kolor "ocynk"
Rozmiar: Rozmiar panela: 2505mm długości, 1200mm wysokości. Rozmiar oczka 20x5,5cm.
Materiał: Stal ocynkowana w technologii DUAL-ZN
Opakowanie: Cena dotyczy 1 sztuki panelu

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!