Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Kompletny zestaw elektryczny na rynny przeciw kunom
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Pastuch przeciw kunom
539.23 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Proponowane odgrodzenie elektryczne przeciw kunom na poddaszu montuje się w okolicach podbitki dachowej na rynnach spustowych w zakresie od 60-140 mm oraz na rynsztokach poziomych w całym obwodzie budynku.


Zestaw pastucha elektrycznego na szkodniki dachowe można stosować nie tylko w gospodarstwach domowych ale także w budynkach użyteczności publicznej tj. restauracje czy instytucje państwowe.

Aby cały system ochrony dachowej przeciw kunom działał poprawnie uwzględnione niezbędnego do tego elementy, jakimi są:


Kompletny zestaw pastucha na rynny jest w stanie zapewnić ochronę na 4 rynny pionowe, dzięki zastosowaniu uniwersalnej opaski ślimakowej z regulowaną średnicą opowiadającą wszystkim powszechnie montowanym systemom rynnowym. Dodatkowo prezentowany pastuch pozwala na montaż ok. 50 mb linki stalowej (dwa poziomy) w rynsztokach poziomych, dzięki czemu w zupełności wystarczy na zabezpieczenie elektryczne domu jednorodzinnego.

Kuna dostając się na poddasze penetrują izolacje cieplne, zanieczyszczając jednocześnie ściany swoimi odchodami, a co najgorsze wytwarzają niepokojące odgłosy, która często nasilają się zwłaszcza w nocy, kiedy zwierzę ten prowadzi swój tryb życia. Dlatego należy zabezpieczyć budynek w odpowiedni sposób, żeby już nigdy nie wróciła. Do tego celu najlepiej nada się oferowany pastuch przeciw kunom, który wytwarza nawet do 1 J moocy impulsu elektrycznego, dzięki czemu po dotknięciu odgrodzenia już nie wraca.
Cena brutto: 539.23 zł
Kolor: jak na zdjeciu
Materiał: stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Opakowanie: cały komplet

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!