Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Łącznik kątowy słupka panelowego 40 x 60 mm ocynkowany
Kategoria produktu: Ogrodzenia panelowe » Słupki panelowe
50.12 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Połączenie kątowe ocynkowane słupów ma za zadanie wydłużyć oraz zmienić kąt ogrodzenia poprzez dołączenie dalszego ciągu słupków (pomiędzy, którymi stosuje się głównie druty kolczaste) . Oczywiście zdarza się, że złączka wykorzystana jest w innym celu tj. podwyższania ogrodzeń przy boiskach sportowych.

Profil prezentowanego łącznika jest przeznaczony dla słupków panelowych (40 x 60 mm), a żeby je zmontować , wystarczy tylko wsunąć je do środka z obu stron. Oferowane złącze kątowe w środku posiada opaskę zapobiegającą przemieszczaniu się słupków, która jest dodatkowo pogrubiona, co zapewnia większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Łącznik kątowy do słupa panelowego wykonany jest ze stali ocynkowanej, która zapewnia odporność na czynniki zewnętrzne ( tj. korozja i promieniowanie UV), nie pozostawiając również złudzeń co do bardzo dobrej jakości tego elementu oraz stabilności całej konstrukcji ogrodzenia.

Złącze do słupka panelowego jest bardzo szybkie w montażu, dzięki czemu proces stawiania całej konstrukcji ogrodzenia przebiega niezwykle sprawnie. W kategorii: ogrodzenia panelowe można znaleźć również łącznik prosty słupa 40 x 60 mm ocynkowany, stosowany głównie przy wysokich ogrodzeniach panelowych.
Cena brutto: 50.12 zł
Kolor: ocynk
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!