Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Podstawa stopka słupa panelowego 40 x 60 mm ocynkowana
Kategoria produktu: Ogrodzenia panelowe » Słupki panelowe
41.80 zł
29.26 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Podstawka słupa panelowego służy jednocześnie jako element poziomujący oraz utwierdzający słupek. Stopkę tego typu posiada cztery otwory mocujące do podłoża, w miejsce których przykręca się śruby (brak w zestawie) do fundamentu lub innej płaszczyzny . Zwracając uwagę na budowę, w górnej części tej podstawki można zobaczyć specjalnie dopasowany profil, który idealnie nadaje się do umieszczenia w nim słupka. W dolnej części tego elementu znajduje zaś się płytka montażowa do przykręcenia z podłożem.

Oferowana podstawa ocynkowana pod słup ze szwem stosuje się głównie przy ogrodzeniach panelowych z uwagi na wymiary słupka (40 x 60 mm), na którego wzór została stworzona. Dobór ogrodzenia z użyciem przedstawionej stopki zapewnia szybki montaż (na wcześniej przygotowanym podłożu), bez potrzeby wykonywania robót betoniarskich. Po umieszczeniu słupka w stopce należy przymocować go za pomocą wkrętu samowiercącego.

Podstawka pod słupek panelowy wykonana została ze stali ocynkowanej, która jak wiadomo z doświadczenia jest wysoce odporna na działanie czynników zewnętrznych tj. korozja i promieniowanie UV. Kolor stopki świetnie współgra z pozostałymi elementami ogrodzenia, co zapewnia ładną wizytówkę firmy lub domu rodzinnego.

W dziale ogrodzenia panelowe, można znaleźć również stopkę pod słup malowaną proszkowo (w kolorze zielonym), metodą elektrostatyczną.

Produkt aktualnie znajduje się w promocji: Mega promocja na siatki leśne
Cena brutto: 41.80 zł 29.26 zł
Kolor: ocynk
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!