Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Mocowanie czołowe słupka od paneli 60 x 40 mm do ściany
Kategoria produktu: Ogrodzenia panelowe » Akcesoria ogrodzeń panelowych
9.77 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Czołowa obejma ocynkowana przeznaczona jest do mocowania słupka od paneli o wymiarach 60 x 40mm do ściany za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Element pełni funkcję stabilizatora słupka, który wzmacnia go przed działaniem czynników zewnętrznych tj. uszkodzenia mechaniczne. Głównie stosuje się go gdy nie ma możliwości wykonania fundamentu pod słupek lub jest on niewystarczający.

Łącznik czołowy zawarty w opisie montuje się przeważnie w dolnej i górnej części słupka tak, aby nie kolidowały z pozostałymi elementami łączącymi go z panelem. Przedstawioną nakładkę czołową wystarczy nałożyć na słupek i przytwierdzić go do ściany.
Mocowana obejma wykonana jest ze stali ocynkowanej, dlatego nie należy obawiać się o szkodliwe działanie czynników zewnętrznych ( tj. korozja i promieniowanie UV), co zapewnia długowieczność elementu. Nakładka ta posiada następujące wymiary: 160 mm długości, 40 mm szerokości, 2.5mm grubości oraz średnice otworu 5 mm.

W całości dobrze współgra kolorystycznie z ogrodzeniem podobnie jak powlekany łącznik czołowy słupa panelowego 60 x 40 mm do ściany, które równie dobrze pasuje wizualnie do swojego odpowiednika z powłoką PCV.

Cena brutto: 9.77 zł
Kolor: ocynk
Rozmiar: 160 mm x 40mm x 2.5mm
Materiał: stal ocynkowana
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!