Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zawijka do montażu paneli do słupka pojedyncza powlekana
Kategoria produktu: Ogrodzenia panelowe » Akcesoria ogrodzeń panelowych
1.45 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Łącznik mocujący panel do każdej płaszczyzny, który ma za zadanie ustabilizować panel ogrodzeniowy do danej powierzchni (słupek lub ściana), aby uzyskać sztywną konstrukcję. Zawijka chwyta drut dookoła i poprzez wkręt lub nit (brak w zestawie) jest mocowana do danej powierzchni.

Zwijka panelowa wykonana jest ze stali ocynkowanej, która jest powlekana tworzywem sztucznego w kolorze zielonym. Doskonałe właściwości tego łącznika (wysoka oporność na korozję i promieniowanie UV) oraz dodatkowa osłona z PCV zapewniają długowieczność produktu. Zawijka posiada wymiary 15 mm szerokości i 23 mm długości, natomiast średnica otworu wynosi 4 mm.

Podczas montażu ogrodzeń panelowych należy zwrócić uwagę na sztywność i wytrzymałość konstrukcji, do tego potrzeba solidnych łączników. Zawijka powlekana do paneli nie tylko zapewnia dobre mocowanie, ale także trwałość materiału, które jest poddawane wielu zewnętrznym czynnikom.

W ofercie znaleźć można również produkt taki jak zawijka do montażu paneli do słupka podwójna powlekana oraz zawijki ze stali ocynkowanej.
Cena brutto: 1.45 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: 15 x 23 mm
Materiał: stal ocynkowna plus PCV
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!