Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Obrzeże trawnikowe ogrodowe brązowe wysokie 25 cm x 9 m
Kategoria produktu: Obrzeża trawnikowe
29.95 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Praktyczne obrzeże do ogrodu o falistej strukturze sprzedawane w rolce 9 m. Wysokość obrzeża wynosi 25 cm i jest to najwyższa palisada falista z oferty. Obrzeże faliste doskonale sprawdza się przy aranżacji ogrodów i skutecznie zapobiega przerastaniu trawy, np. przy krawężnikach. Obrzeża trawnikowe faliste często stosowane są do wytyczania ścieżek, klombów, rabat i oddzielania części uprawnych ogrodów, np. warzywniaków.

Oferowane obrzeże ogrodowe wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na promieniowanie UV, wilgoć czy niskie temperatury. Mocna i solidna budowa sprawia, że palisada falista ogrodowa zachowuje estetyczny wygląd przez lata i ma bardzo długą żywotność.

Niewątpliwą zaletą obrzeży falistych do trawników jest łatwy i bezproblemowy montaż, przy którym niepotrzebne są dodatkowe mocowania, jak np. kotwy mocujące w przypadku geoborderów. Co więcej obrzeże faliste jest elastyczne, więc można formować je na dowolny kształt, a także przycinać na potrzebne długości.


Cena brutto: 29.95 zł
Kolor: brąz
Rozmiar: długość 9 mb, wysokość 25 cm
Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!