Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Geoborder palisada trawnikowa 45 mm - 1 metr
Kategoria produktu: Obrzeża trawnikowe
8.51 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wysokiej jakości geobordery trawnikowe przeznaczone do rozdzielania i rozgraniczania różnych pól i obszarów w ogrodach. Jest to niezastąpione narzędzie do stylizacji i dopasowywania ogrodów do własnych projektów. Palisady do trawników pozwalają na dowolne ukształtowanie nawierzchni. Mogą być wyginane pod każdym kątem, dlatego w prosty sposób można dopasować je do każdego ukształtowania terenu.

Listwy graniczne do trawników są świetnym sposobem na wytyczenie ścieżek lub przejść, powstrzymują roślinność przed wyrastaniem poza wytyczoną granicę. Bardzo dobrze się sprawdzają do ochrony chodników i placów z kostki brukowej przed przerastaniem korzeni. Zapobiegają również mieszaniu się trawy z wysypaną na agrotkaninę korą, kamieniem ozdobnym czy grysem.

Geobordery trawnikowe do ogrodów mają wysokość 45mm. Wykonane są z mocnego tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV oraz działanie innych czynników atmosferycznych jak wilgoć czy niskie temperatury. Po bokach mają przygotowane specjalne wsporniki z otworami na kotwy montażowe. Dzięki temu można trwale i na stałe przymocować ograniczniki do gruntu. Na 1mb geoborderu do trawników potrzebne jest 6 sztuk kotwic mocujących.Geobordery sprzedawane są na metry bierzące.

Cena brutto: 8.51 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: długość 1 mb, wysokość 45 mm
Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!