Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Obrzeże ogrodowe faliste zielone wysokie 25 cm x 9 m
Kategoria produktu: Obrzeża trawnikowe
29.95 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Wysokiej jakości obrzeże trawnikowe faliste o wysokości 25cm. Wykonane jest z mocnego i trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Dodatkowo obrzeże do trawników jest wytrzymałe na działanie promieni UV i nie blaknie ani nie traci swojego koloru w wyniku upływu czasu.

Faliste obrzeża do trawników przeznaczone są do rozgraniczania różnego rodzaju klombów, rabatek czy pól. Idealnie nadaje się do ochrony chodników przed porastaniem trawą. Można założyć niewielki ogródek warzywny, a obrzeże ogrodowe będzie zapobiegać przed zagłuszeniem warzyw przez rosnącą obok trawę czy inne rośliny.Poza tym jest również niezastąpiony przy zakładaniu siatki trawnikowej na krety.
Obrzeża powstrzymujące trawę są bardzo łatwe w zakładaniu, ich układanie i wkopywanie jest nieskomplikowane, dzięki czemu można szybko utworzyć estetycznie wyglądają rabatę.

Obrzeża faliste do ogrodów sprzedawane są w wałkach po 9 mb. Border do trawników sprzedawany jest w kolorze zielonym. W ofercie dostępne są także wyższe obrzeża ogrodowe, również w innych kolorach.

Cena brutto: 29.95 zł
Kolor: zielony
Rozmiar: długość 9 mb, wysokość 25 cm
Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: wałek 9 mb

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!