Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Izolator zatrzaskowy do taśm długi wysięgnik z gwoździem
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Izolatory
1.34 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Izolator taśmowy przeznaczonych do ogrodzeń i pastuchów elektrycznych do zakładania na słupkach drewnianych. Uchwyt wysunięty został na długim 13cm korpusie, aby np. odsunąć przewody od siatki lub innego istniejącego ogrodzenia. Izolator do słupków drewnianych z gwoździem przygotowany jest do taśm do pastucha o szerokości od 10 od 40mm.

Tego typu izolator na taśmę dla koni jest niezastąpiony gdy chcemy rozbudować istniejącą już zagrodę o pastuch elektryczny. Pozwala on na postawienie dodatkowych przewodów elektrycznych na obecnym ogrodzeniu. Jest to szczególnie istotne gdy jest to płot z siatki ogrodzeniowej lub siatki leśnej. W tedy nie ma ryzyka przebić na siatce co osłabiałoby by działanie samego pastucha.

Izolator z wysięgnikiem do taśmy wykonany został ze specjalnego tworzywa odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych jak deszcz czy promieniowanie UV. Gwarantuje on pełną izolację nawet przy impulsach z elektryzatora sięgających 15000V. Wydłużony korpus izolatora taśmowego dla koni pozwala odsunąć przewód na ok. 13cm od słupka. Jest on odpowiednio wzmocniony i pogrubiony aby wytrzymał każde naprężenia czy próby zerwania przez dzikie zwierzęta.
Uchwyt na taśmę elektryczną na sarny zakończony jest specjalnym zatrzaskiem, który nie pozwala aby taśma wyskoczyła lub skręcała się.

Cena brutto: 1.34 zł
Kolor: czarny
Rozmiar: do taśmy o szer. max. 40 mm
Materiał: polipropylen
Opakowanie: 1 sztuka
do słupków drewnianych, w zestawie z każdym izolatorem gwóźdź do mocowania na słupku

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!