Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Megamocny izolator do pastucha ULTRA-FX z głęboko zatopionym trzpieniem
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Izolatory
1.25 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć


Ultra mocny izolator do pastuchów przeznaczony do montażu na słupkach drewnianych (przy życiu kołków rozporowych istnieje również możliwość zamocowania izolatora na palach z betonu). Izolator z okrągłą głowicą służy do prowadzenia przewodów o maksymalnej szerokości 10 mm: plecionek, drutu czy linek stalowych. Mocny stalowy trzpień o średnicy 6 mm umożliwia montaż izolatora nawet w twardym drewnie takim jak dąb czy akacja.

Niewątpliwą zaletą oferowanego izolatora do pastucha jest przedłużony stalowy trzpień, który dla zwiększenia wytrzymałości wtopiony został w głowicę. Taka konstrukcja zapewnia maksymalną ochronę przed przeciążeniem na linii ogrodzenia i uniemożliwia uszkodzenie izolatora. Dodatkową zaletą mocnego izolatora do drewna jest potrójny kołnierz izolacyjny, który skutecznie zapobiega ewentualnym przebiciom na linii ogrodzenia elektrycznego.

Izolator ULTRA-FX do pastucha doskonale sprawdza się przy wymagających oraz długich ogrodzeniach elektrycznych dla bydła mięsnego, przeciw dzikom, czy jeleniom, gdzie wysoka jakość elementów składowych stanowi najważniejszy parametr gwarantujący skuteczność działania.


Cena brutto: 1.25 zł
Kolor: czarny
Rozmiar: długość całkowita: 8,5 cm, długość elementu stalowego 3,5 cm
Materiał: stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!