Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Zwijane przejście bramowe do ogrodzeń elektrycznych - lina 6 metrów
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Przejścia bramowe
229.76 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Zwijane przejście bramowe do pastuchów i ogrodzeń elektrycznych wyposażone w linkę o długości 6 mb. Jest to niezawodny zestaw do budowy przejść w ogrodzeniu elektrycznym. Pozwala szybko stworzyć solidne i wygodne w obsłudze przepędy dla zwierząt hodowlanych jak bydło mięsne, krowy, owce kozy, sarny lub daniele. W przeciągu paru sekund można bezpiecznie otworzyć i zamknąć przejście bez potrzeby rozłączania zasilania na pozostałej części ogrodzenia. Zestaw bramowy dla krów mlecznych samoczynnie się zwija, a po zamknięciu utrzymuje zawsze optymalne napięci linki.

Głównym elementem zwijanego przejścia dla krów jest wysokiej jakości lina do pastucha ROPESTAR 6mm, wykonana ze specjalnych włókien polietylenowych oraz przewodników ze stali nierdzewnej. Druciki mają bardzo wysoką wytrzymałość na ciągłe zginanie i rozwijanie przepędu dla owiec. Poza tym sama lina jest odporna na warunki atmosferyczne, promieniowania UV i nie przeciera się nawet po bardzo długim użytkowaniu.

Zestaw bramowy do pastucha dla bydła zakończony jest uchwytem z hakiem do zaczepiania liny na odpowiednim izolatorze bramowym. Tworzywo z którego została wykonana rączka do przejść bramowych oraz obudowa zwijarki zapewniają świetną izolację przed przebiciami i pozwalają na bezpieczną obsługę nawet przy włączonym pastuchu dla bydła. Przejście bramowe dla bydła podłączane jest do zasilana za pomocą specjalnej klamry, którą można połączyć z drutem, plecionką lub taśmą elektryczną.
Automatyczne przejście bramowe do pastucha należy zakładać na odpowiednio przygotowanych, stabilnych słupach do pastucha drewnianych, metalowych lub betonowych.

Zestaw do przepędów dla bydła i owiec składa się z:
 • zwijarki z liną i uchwytem bramowym
 • klamry z przewodem do podłączania zasilania z pasucha elektrycznego
 • stalowego uchwytu niezbędnego do założenia zestawu na słupku przejścia bramowego.

 • Cena brutto: 229.76 zł
  Rozmiar: długość: 6 metrów
  Materiał: tworzywo sztuczne, linka z nici polipropylenowych i stali nierdzewnej
  Opakowanie: 1 zestaw

  Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
  +48 71 735 17 90
  +48 +48 62 59 03 700
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!