Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Izolator do plecionki i drutu nakładany na słupki fi 12 mm z bolcem ochronnym
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Izolatory
3.76 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyć

Niezastapiony izolator na słupki z bolcem ochronnym, który ma za zadanie zapobiegać przewróceniu słupków przez zwierzęta. Często zdarzało się że mimo dobrze zabezpieczonego ogrodzenia i silnego elektryzatora zwierzęta np. krowy przewracały słupki pastucha i uszkadzały ogrodzenie.

Izolator wierzchni do pastucha nakładany jest na czubek słupków w ogrodzeniu. Ma on przygotowany specjalny kaptur wykonany z wysokiej klasy tworzywa PCV na którym zamocowany został stalowy pręt o średnicy 3,5mm i długości 23cm. Tuż przy kapturze przegotowane zostało oczko na przeprowadzenie drutu, plecionki lub liny do pastucha o średnicy do 6mm.

Izolator do zabezpieczania słupków ma na celu ochronić słupki przed przewróceniem. Gdy zwierzę zbliży się do ogrodzenia elektrycznego i będzie próbowało uszkodzić słupek - dotknie właśnie tego pręta, co spowoduje że zwierzę zostanie porażone impulsem z elektryzatora. Tym sposobem również słupki, będą odpowiednio chronione przed bydłem czy dziką zwierzyną leśną.

Izolator do nakładania na paliki przystosowany jest do słupków o średnicy do 12mm. Mogą to być słupki z włókna szklanego, metalowe paliki do pastucha czy innego rodzaju kołki wykonane z drewna lub tworzywa.

Cena brutto: 3.76 zł
Kolor: czarny
Rozmiar: długość całkowita 24cm, przystosowany na słupki o średnicy do 12mm
Materiał: stal ocynkowana, polipropylen
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!