Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Samozwijalne przejście bramowe z taśmą 6 metrów do pastuchów
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Przejścia bramowe
235.98 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyćWysokiej jakości samozwijalne przejście bramowe do pastucha o długości 6 m. Przejście bramowe do ogrodzeń elektrycznych przeznaczone jest do montażu na słupkach drewnianych o minimalnej średnicy ok. 8 cm. W obudowie z tworzywa sztucznego umieszczona została taśma pastucha o szerokości 40 mm i długości przewodu 6 metrów. W taśmę z nici polipropylenowych wpleciono 8 drucików ze stali nierdzewnej, które stanowią przewodniki impulsów elektrycznych. Biały kolor przewodu jest dobrze widoczny nawet z dalekich odległości, a wykonanie z odpornych materiałów stanowi gwarancję długotrwałości produktu.

Oferowane przejście bramowe z taśmą doskonale sprawdza się podczas tworzenia bram do przepędu zwierząt w ogrodzeniach elektrycznych dla koni, kóz, owiec czy krów, a także w pastuchach służących do ochrony upraw przed dziką zwierzyną: dzikami, jeleniami, sarnami.

Montaż przejścia bramowego na ogrodzeniu elektrycznym jest prosty i przebiega szybko oraz sprawnie. W komplecie z przejściem bramowym znajduje się specjalny łącznik, między obudową z taśmą, a linią pastucha. W tylnej części obudowy bramy do pastucha z taśmą znajduje się śruba do połączenia z krokodylkiem zakończonym klamrą pod przewód linii ogrodzenia elektrycznego (sposób łączenia widoczny na zdjęciu numer 3).

Przejście bramowe z taśmą ułatwia i w dużym stopniu zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo podczas przepędu zwierząt. W zestawie brakuje izolatora bramowego, który potrzebny jest do zamknięcia bramy (izolator - jak i wiele innych elementów podłączeniowych do ogrodzenia elektrycznego - dostępny jest w ofercie sklepu).


Cena brutto: 235.98 zł
Rozmiar: długość: 6 metrów
Materiał: tworzywo sztuczne, taśma z nici polipropylenowych
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!