Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
JAK ZAMAWIAĆ | KONTAKT
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
Rabatka.pl Ogrodzenia działek i upraw
GOŚĆ [zaloguj się]
Twój koszyk jest pusty
Opis produktu: Multitester kierunkowy do ogrodzeń elektrycznych do kontroli stanu ogrodzenia
Kategoria produktu: Ogrodzenia elektryczne » Kontrolery i sygnalizatory
791.22 zł
Cena brutto
GALERIA
Kliknij aby powiększyćProfesjonalny multitester kierunkowy przeznaczony do szybkiego lokalizowania błędów na linii ogrodzenia elektrycznego. Tester jest w stanie określić, gdzie występują straty na linii, a także miejsce szczytów napięcia i natężenia. Multikontroler do wykrywania błędów na linii ogrodzenia elektrycznego staje się praktycznie niezbędny podczas monitorowania długich pastuchów, gdzie wykrycie strat jest dość pracochłonne, a miejsce awarii jest także często trudne do ustalenia.


Oferowany kontroler pastucha posiada wbudowany mikroprocesor, który jest w stanie w szybki sposób doprowadzić użytkownika do miejsca awarii. Po zetknięciu z linią pastucha multitester wskaże czy na ogrodzeniu wystąpił błąd i za pomocą strzałek ukazywanych na wyświetlaczu doprowadzi użytkownika do miejsca problemu (zdjęcie numer 2). Czytelny wyświetlacz wskazuje zarówno napięcie jak i natężenie, jakie występuje na linii ogrodzenia elektrycznego. Ważne jest by sprawdzanie stanu pastucha rozpocząć od początku ogrodzenia. W momencie, gdy problem zostanie wykryty przez urządzenie kontrolujące na ekranie pojawi się strzałka z kierunkiem w którym należy podążyć. Przy rozwidleniach należy sprawdzić oba kierunki - jeśli strzałka nie zapali się oznacza to, że błąd nastąpił z przeciwnej strony.


Mulitkontroler do ogrodzenia elektrycznego jest urządzeniem bardzo precyzyjnym, a zarazem łatwym w obsłudze. Co więcej korzystając z wielofunkcyjnego kontrolera kierunkowego do wykrywania strat na linii pastucha zbędne jest stosowanie uziemienia, gdyż urządzenie do odczytu napięcia na ogrodzeniu wykorzystuje dłoń ludzką. Jest to jednak w pełni bezpieczne i bezbolesne. Zasilany bateryjnie (kontroler bezprzewodowy) multitester ogrodzeń może być zabrany praktycznie w każde miejsce pastucha elektrycznego, a brak potrzeby stosowania uziemienia dodatkowo ułatwia kontrolę.


Cena brutto: 791.22 zł
Kolor: Zielony
Rozmiar: Wysokość: 15 cm, długość: 6 cm, szerokość: 2,5 cm
Materiał: Obudowa z tworzywa sztucznego
Opakowanie: 1 sztuka

Biuro sprzedaży dostępne pod numerami telefonów:
+48 71 735 17 90
+48 +48 62 59 03 700
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!